Nagłe zmiany w ramówce TVP! "Jaka to melodia" zniknie z anteny

2022-03-25 19:00

Szykują się spore zmiany dla widzów popularnego programu TVP "Jaka to melodia". Okazuje się bowiem, że show prowadzone przez Rafała Brzozowskiego (41 l.) zniknie z anteny. Co zostanie wyemitowane zamiast niego?

Nagłe zmiany w ramówce TVP! Jaka to melodia zniknie z anteny
Autor: AKPA/Gałązka

"Jaka to melodia" to jeden z najpopularniejszych polskich teleturniejów. Program emitowany jest na antenie TVP1. W latach 1997-2018 prowadzącym show był Robert Janowski (61 l.), następnie rolę gospodarza objął Norbi (50 l.), obecnie zaś pełni ją Rafał Brzozowski. 

Cieszący się niesłabnącą popularnością muzyczny teleturniej obecnie emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 17:15, w soboty o godz. 17:30 oraz w niedziele o 18:30. 

Zobacz też: Gwiazda "Na Wspólnej" w "Ninja Warrior Polska": "Będę humorystycznym dodatkiem do całego show"

Szykują się jednak znaczące zmiany - 26 marca "Jaka to melodia" nie pojawi się na antenie. Zamiast tego TVP1 wyemituje specjalne wydanie TVP Info, w którym przedstawione zostaną szczegóły dotyczące wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych, Joe Bidena, w Polsce. Program nie doczeka się emisji także w niedzielę, 27 marca - zamiast niego stacja pokaże materiał na żywo z koncertu "#Save Ukraine".

Możemy jednak uspokoić widzów muzycznego show Telewizji Polskiej - są to jedynie tymczasowe zmiany. Kolejny odcinek programu prowadzonego przez Rafała Brzozowskiego ukaże się w TVP już w poniedziałek, 28 marca. 

Zobaczcie zdjęcia ze specjalnego odcinka programu "Jaka to melodia":

Sonda
Czy tęsknisz za Janowskim w programie "Jaka to melodia"?
Elżbieta Jaworowicz śpiewa kolędę w "Jaka to melodia"