Ćwiczenia w parze - sposób na dodatkową motywację [WIDEO]

2019-02-11 12:38

Ćwiczenia w parach nie tylko pomogą w zachowaniu szczupłej sylwetki, ale także lepiej zmotywują do treningu. Wspólny wysiłek jest dużo przyjemniejszy i, dzięki wzajemnej mobilizacji, daje lepsze rezultaty. Zobacz wideo, aby poznać różne warianty ćwiczeń we dwoje.

Ćwiczenia w parze - sposób na dodatkową motywację [WIDEO]
Autor: Thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Przykładowy zestaw ćwiczeń w parze prezentują trener personalny Szymon Gaś oraz dziennikarka i miłośniczka fitness Katarzyna Kępka

Pamiętasz ćwiczenia w parach na zajęciach WF-u? Wbrew pozorom, to wciąż dobry sposób na bycie w formie, nawet jeśli już dawno nie chodzisz do szkoły. Możesz je wykonywać z partnerem, z koleżanką czy kolegą i oprócz spalania kalorii po prostu dobrze się bawić!

Przykładowy zestaw ćwiczeń w parze prezentują trener personalny Szymon Gaś oraz dziennikarka i miłośniczka fitness Katarzyna Kępka

Ćwiczenia mają charakter ogólnorozwojowy i zostały przygotowane z myślą o wzmocnieniu różnych partii ciała. Warto do wspólnego treningu dodać energetyczną muzykę i razem wspierać się w dążeniach do wymarzonej sylwetki.