Treningi gwiazd

Szykują się spore zmiany dla widzów popularnego programu TVP "Jaka to melodia". Okazuje się bowiem, że show prowadzone przez Rafała Brzozowskiego (41 l.) zniknie z anteny. Co zostanie wyemitowane zamiast niego?
Szykują się spore zmiany dla widzów popularnego programu TVP "Jaka to melodia". Okazuje się bowiem, że show prowadzone przez Rafała Brzozowskiego (41 l.) zniknie z anteny. Co zostanie wyemitowane zamiast niego?
Zobaczcie, jak prawdziwe gwiazdy siłowni czy fitnessu motywują do pracy nad ciałem. Tutaj nie ma zmiłuj, oni wiedzą, jak cię zmusić słowami i na odległość!
Anna Lewandowska to bez wątpienia trenerka, z którą warto ćwiczyć. I wiele naszych gwiazd właśnie z jej pomocą dba o swoją kondycję fizyczną i figurę. Jednak Patrycja Kazadi w zabawny sposób pokazała, jak miga się od treningów!
Małgorzata Rozenek-Majdan to gwiazda, która wiele wysiłku wkłada w powrót do formy po porodzie. Nie wstydzi się swojego ciała, a ćwiczenia, które wykonuje nie są obciążające. Wraca do formy z głową - zobaczcie, jak. I jak wiele ją to kosztuje...
Kto dziś nie trenuje fitnessu w domu? Ćwiczenia na filmikach online to aktywność jest idealna np. dla zabieganych. Trenerek fitnessu online nie brakuje, ale czy są rzeczywiście skuteczne i z którą z nich najlepiej zacząć swoją przygodę z aktywnością? Zobaczcie nasze typy!
Turbo Spalanie to jeden z najpopularniejszych zestawów treningowych Ewy Chodakowskiej. Pierwsze efekty daje już po miesiącu regularnych ćwiczeń, a nastawiony jest na jak najszybsze zgubienie zbędnych kilogramów. Na czym polega Turbo Spalanie? Komu jest polecane i jakie dokładnie daje rezultaty?
Qczaj to jedna z najjaśniejszych gwiazd sceny fitness w Polsce. Trener bawi, wzrusza i uczy jednocześnie, a robi to w sobie tylko znanym, oryginalnym stylu. Dzięki swojej charyzmie, szczerości i ogromnemu poczuciu humoru Qczaj skradł serca milionom Polek. Nic dziwnego, że zainteresowanie nim stale rośnie i na pewno nie zniknie, dopóki Qczaj dalej będzie namawiał nas do „ukochania siebie”.
Joanna Jędrzejczyk to polska zawodniczka mieszanych sztuk walki i wielokrotna medalistka organizacji UFC. Na swoim koncie ma przeważającą liczbę wygranych walk, a ciężka praca, wytrwałość i uśmiech, to jej znaki rozpoznawcze. Joanna Jędrzejczyk słynie z profesjonalnego podejścia do treningów oraz diety i chętnie dzieli się swoimi radami i wskazówkami z innymi. Dowiedz się więcej o polskiej mistrzyni oraz poznaj jej dietę, treningi i przygotowania do walk.
Bikini Body Guide autorstwa Kayli Itsines to program treningowy, który pozwolił schudnąć tysiącom kobiet na całym świecie. Ćwiczenia Bikini Body Guide (BBG) opracowała młoda Australijka, a jednocześnie jedna z najpopularniejszych trenerek - Kayla Itsines. Głównym celem BBG jest przygotowanie ciała na sezon letni: efektem treningu jest jędrna i ukształtowana pupa, smukłe uda, pozbycie się tzw. oponki i wzmocnienie mięśni. Zapoznaj się z zasadami Bikini Body Guide i dowiedz się, jakie efekty osiągniesz dzięki ćwiczeniom z Kaylą Itsines.
Zastanawiasz się, który trening Ewy Chodakowskiej wybrać? Który najlepiej spala tłuszcz i pomaga w schudnięciu? Zobacz przegląd najbardziej skutecznych treningów Ewy Chodakowskiej z podziałem na odchudzające i modelujące sylwetkę.
Hot Body Ewy Chodakowskiej to kolejny już program w dorobku znanej trenerki, która tym razem chce pomóc Polkom wymodelować ciało, zredukować cellulit, poprawić kondycję, ale przede wszystkim spalić jak największą liczbę kalorii dzięki zaproponowanym ćwiczeniom. Przeczytaj, na czym polega trening Hot Body Ewy Chodakowskiej i poznaj jego efekty.