"Kick fit" Ewy Chodakowskiej – na czym polega i jakie daje efekty?

2018-08-02 12:03

„Kick fit” to program treningowy Ewy Chodakowskiej, który okazał się kolejnym strzałem w dziesiątkę! „Kick fit” pokochały tysiące Polek, a opinie o treningu są niezwykle przychylne. Trudno się temu dziwić, skoro Ewa Chodakowska przygotowała go z myślą o wzmacnianiu stawów i mięśni głębokich, modelowaniu sylwetki oraz odchudzaniu ciała. Pierwsze efekty treningu „Kick fit” pojawią się już po kilku tygodniach regularnych ćwiczeń, a przy dobrej diecie i zdrowemu stylowi życia zostaną z nami na długo. Sprawdź, czym charakteryzuje się ten nowatorski program treningowy i poznaj opinie tych, którzy już go wypróbowali.

Kick fit Ewy Chodakowskiej – na czym polega i jakie daje efekty?
Autor: YouTube/EwaChodakowska Trening "Kick fit" opiera się na dynamicznych podskokach.

Spis treści

  1. Na czym polega "Kick fit"?
  2. Zobacz zwiastun "Kick fit"
  3. Efekty "Kick fit"
  4. Opinie o "Kick fit"

„Kick fit” to kolejna płyta DVD wydana przez Ewę Chodakowską. Tym razem trenerka przygotowała coś specjalnego dla wszystkich dziewczyn, które chcą wspaniale prezentować się w stroju bikini. Program treningowy oparty jest na systemie interwałowym, który rzeźbi ciało i wzmacnia korpus. Efekty „Kick fit” mogą pojawić się niezwykle szybko, jeśli tylko będziemy dbać także o inne komponenty zdrowego życia: dietę i odpoczynek.

Opinie internautek o „Kick fit” mówią jedno – ten trening jest wart wysiłku!

Na czym polega "Kick fit"?

Trening „Kick fit” autorstwa Ewy Chodakowskiej to, jak większość programów treningowych sportsmenki, program oparty na treningu funkcjonalnym całego ciała, który wykonywany jest w systemie interwałowym o zmiennej intensywności. Ćwiczenia, które proponuje Chodakowska spalą mnóstwo kalorii i znacznie poprawią przemianę materii.

Sprawdź: Na czym polega trening interwałowy?

Program „Kick fit” podzielony jest na ćwiczenia w odpowiednich sekwencjach, które wykonywane są na czas. Na każde z nich mamy 30 sekund.

Trening „Kick fit” w dużej mierze polega na wykonywaniu różnego rodzaju wymachów i wykopów. Na płycie DVD znajdziemy takie ćwiczenia jak zakrok i wykop przy powrocie, boksowanie, deska i przysiad z boksowaniem. Każda tura treningu podzielona jest na ćwiczenia w staniu i ćwiczenia na macie, a niektóre z powtórzeń składają się na obydwa te warianty. To sprawia, że podczas wykonywania „Kick fit” modelujesz całą sylwetkę, a także wzmacniasz mięśnie głębokie i stabilizujesz ciało.

Zobacz zwiastun "Kick fit"

Efekty "Kick fit"

Najpopularniejsza trenerka fitness w kraju gwarantuje, że efekty programu treningowego „Kick fit” przejdą twoje najśmielsze oczekiwania! Trening sprawi, że:

  • wymodelujesz sylwetkę
  • ujędrnisz ciało
  • wysmuklisz mięśnie
  • zyskasz stabilny korpus
  • wzmocnisz mięśnie głębokie
  • zyskasz płaski brzuch, zgrabne nogi, smukłe ramiona oraz seksowne pośladki!

Trening proponowany przez Ewę Chodakowską przygotuje cię do wyjścia na plażę i pomoże ci zmieścić się w strój twoich marzeń. Efekty programu treningowego „Kick fit”, to jednak nie tylko zgrabna i smukła sylwetka, ale przede wszystkim dobra stabilizacja ciała i doskonała mobilność stawów. To bardzo ważne, aby podczas walki o wymarzone ciało, nie zapomnieć także o zdrowiu i sprawności. Trening Ewy Chodakowskiej działa kompleksowo – na wygląd oraz na zdrowie.

Sprawdź też: Koktajle Ewy Chodakowskiej na szczupłą sylwetkę (do 300 kcal)

Opinie o "Kick fit"

Opinie internautów o treningu „Kick fit” są bardzo przychylne. Większość wypowiadających się w internecie osób to głównie panie. Zgodnie przyznają, że program treningowy Ewy Chodakowskiej jest bardzo wymagający, ale skuteczny. Podkreślają, że warto jest się przemęczyć i przebrnąć przez najtrudniejsze ćwiczenia, ponieważ to właśnie one dają najlepsze efekty. Natomiast mankamenty, które zauważają to drobnostki techniczne takie jak: za krótki czas na zmianę pozycji i za duża różnorodność ćwiczeń. Dla jednych mogą to być minusy, a dla drugich plusy. Wszystko zależy od naszych upodobań i oczekiwań.

To ci się przyda

Poznaj inne treningi Ewy Chodakowskiej:

Skalpel

Skalpel 2

Killer

Turbo spalanie

Ekstra figura

Rewolucja

Hot body