26-latka schudła 40 kg. Zmieniła te nawyki

2023-06-28 14:56

Caoimhe Whyte z powodu otyłości czuła się bezwartościowa. Pragnęła lepszej jakości życia. Dzięki zmianie nawyków i operacji udało jej się zrzucić zbędne kilogramy. Metamorfoza 26-latki robi ogromne wrażenie, a jej efekty doceniają internauci.

26-latka schudła 40 kg. Zmieniła te nawyki
Autor: TikTok: idkacidvibess 26-latka schudła 40 kg. Zmieniła te nawyki

26-latka przyznaje, że była mamą z "poczwórnym podbródkiem". To właśnie dla dzieci postanowiła zmienić coś w swoim życiu. Najpierw przeszła operację żołądka, a potem całkowicie zmieniła swoje nawyki żywieniowe. Te dwie czynniki składają się na sukces jej przemiany.

Potrafiła zjeść 10 tys. kalorii dziennie

Caoimhe przyznała, że każdego dnia potrafiła zjadać około 10 tys. kalorii. - Czułam się bezwartościowa, obrzydliwa i szczerze nienawidziłam każdej części siebie – mówi otwarcie. Przez swój wygląd nie chciała wychodzić z domu.

- Byłam zawstydzona tym, jak wyglądam, a moje zdrowie psychiczne gwałtownie się pogorszyło – podkreśliła. W końcu zdecydowała się na poważny krok, który miał pomóc uwolnić jej się od otyłości, ponieważ jak sama przyznaje "próbowała wszystkiego i nic nie pomogło".

Operacja żołądka, na jaką się zdecydowała, zakończyła się sukcesem. 26-latka całkowicie zmieniła swoje życie. Gdy schudła, zaczęła pokazywać w sieci efekty swojej przemiany i dzielić się swoim doświadczeniem.

W formie 24 - Nawyki, które pomogą schudnąć

Dbała o odpowiednią ilość białka i nawodnienie

Znajomi Caoimhe nie mogli uwierzyć w to, jak się zmieniła. Ślad po jej "poczwórnym podbródku" zniknął, podobnie jak po nadmiernych kilogramach. Gdy te zniknęły, ujawniły zgrabną sylwetkę młodej kobiety. Whyte schudła prawie 40 kg.

Nie udałoby się to także bez zmiany nawyków żywieniowych. Całkowicie zmieniła podejście do diety, zaczęła jadać 80 g białka każdego dnia. Bardzo dbała także o ilość porcji i odpowiednie nawodnienie.

- Od czasu do czasu pozwalam sobie na smakołyk, ponieważ to nie jest dieta, na której jestem, to zmiana stylu życia – przyznała. 26-latka wyjaśniła, że przyjmuje także witaminy i suplementy z biotyną i kolagenem, by poprawić wygląd swojego ciała. Dzięki spektakularnej metamorfozie jest zdrowsza i może cieszyć się życiem.