Doda zdradziła, ile centymetrów ma w talii. Wyeliminowała z diety te dwa produkty

2023-07-18 15:30

Gwiazda muzyki, Doda, postanowiła zaskoczyć swoich fanów na Instagramie, ujawniając jeden z intymnych szczegółów - obwód swojej talii. To tylko jeden z dowodów na jej szczupłą sylwetkę, którą chętnie eksponuje na zdjęciach. Jednak to, jak osiągnęła tak rewelacyjne rezultaty, to nie tylko kwestia genów.

Doda zdradziła, ile centymetrów ma w talii. Wyeliminowała z diety te dwa produkty
Autor: PHOTO MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Z każdym rokiem Doda coraz bardziej zadziwia swoją sylwetką. Zgrabne nogi, szczupłe ramiona i płaski brzuch wprawiają w zachwyt. Niedawno, podczas prób do jednego z jej nadchodzących występów, ujawniła, ile dokładnie centymetrów ma w talii.

Doda zdradza ile centymetrów ma w talii

Doda jest obecna w show-biznesie przez ponad dwie dekady, a jej popularność nie maleje przez lata. Gwiazda aktywnie zarządza swoim profilem na Instagramie, który obserwuje ponad 1,6 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Pomimo upływu lat, piosenkarka nieprzerwanie zadziwia swoją fenomenalną figurą, a według wielu osób, teraz wygląda nawet lepiej niż kilka lat wcześniej.

Niedawno Doda podzieliła się relacją z prób do występu na zakończenie Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Na InstaStory, skrótowo opisała swoje ostatnie przymiarki krawieckie. W nagraniu możemy usłyszeć, jak pyta o obwód swojej talii. Odpowiedź brzmi: 62 cm. Piosenkarka może dumnie prezentować swoją smukłą sylwetkę, co widać na każdym zdjęciu.

Jak Doda dba o figurę?

Sylwetka Dody w ostatnim czasie wzbudza wiele emocji, a kobiety, które ją obserwują, regularnie pytają, co robi, że tak wygląda. Doda otwarcie mówi, że kluczem do tego jest przede wszystkim styl życia, regularna aktywność fizyczna oraz dieta.- Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad sześciu. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej, jak teraz. (…) Mi nie daje satysfakcji, kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię – napisała niedawno na Instagramie.

Doda nie kryje pewności siebie. Wręcz przeciwnie, dumnie deklaruje, że posiada ciało godne dwudziestolatki. Jednak jak osiągnęła tak zgrabną sylwetkę? Już od najmłodszych lat aktywnie uprawia sport, który wciąż zajmuje ważne miejsce w jej życiu.

Poradnik Zdrowie przybieranie na wadze