Justyna Steczkowska zdradza sekret idealnej figury. Tego produktu unika jak ognia

2023-06-15 16:39

Justyna Steczkowska od lat zachwyca fanów swoim anielskim głosem i perfekcyjną figurą. Wokalistka niedawno ujawniła tajemnicę swojej diety, twierdząc, że je to, na co ma ochotę, jednak pozostaje wierna jednej ważnej zasadzie.

Justyna Steczkowska zdradza sekret idealnej figury. Tego produktu unika jak ognia
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS / EAST NEWS

Fani od długiego czasu podziwiają Justynę Steczkowską za jej wspaniały głos i doskonałą sylwetkę. Teraz wokalistka postanowiła ujawnić sekret swojej diety.

Justyna Steczkowska – sekret idealnej figury

Sylwetka Justyny Steczkowskiej od dawna zachwyca fanów. W mediach społecznościowych chwali się nie tylko smukłym ciałem, ale także wyrzeźbionymi mięśniami brzucha. Mogłoby się wydawać, że jako "Dziewczyna szamana" zawarła pakt z diabłem. Jednak nic bardziej mylnego. To efekt ciężkiej i sumiennej pracy oraz odpowiedniej diety. Piosenkarka od lat regularnie ćwiczy i traktuje swoje ciało z szacunkiem.

"Warto wstać z kanapy. Trzeba się ruszać, trzeba ćwiczyć i pamiętać, że ciało jest nośnikiem emocji, naszym skarbem, i należy je szanować. Nie mówię, żeby obsesyjnie dbać o nie, choć każdy niech robi to, co lubi, ale uważam, że powinniśmy szanować swoje ciało" – zdradziła Justyna dziennikarzowi z "Plotka".

Jak dodała, każde ciało potrzebuje ruchu, miłości, akceptacji i zdrowia, czyli zbilansowanej diety. Warto więc pozbywać się ciężkich emocji i ładować się pozytywną, dobrą energią, a jednym sprawdzonym sposobem na to jest sport. Trzy lata temu artystka podczas rozmowy z "Faktem" wyznała, że pozbywa się zbędnych kilogramów na siłowni, ćwicząc przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Justyna Steczkowska i jej dieta

Podstawą pięknej i zgrabnej sylwetki piosenkarki jest nie tylko regularne ćwiczenie, ale także odpowiednia dieta. Najważniejsze jest, aby posiłki były zdrowe i zrównoważone. Gwiazda ujawnia, że je wszystko, z wyjątkiem alkoholu. Procentowe trunki wyeliminowała z życia już wiele lat temu, ponieważ powodowały opuchliznę.

- Bardzo lubię jeść, więc nie wykluczam niczego. Spożywam dużo warzyw, bardzo dbam o to, aby dostarczać odpowiednie zestawy witamin. Samodzielnie przygotowuję posiłki, dokładnie czytam, co jem, kiedy i po co. Po prostu dbam o zdrowie, aby być wsparciem dla rodziny i czuć się dobrze ze sobą – podsumowała Justyna Steczkowska.

Poradnik Zdrowie: Medyczna marihuana