Nowa PIGUŁKA ODCHUDZAJĄCA - czy będzie hitem?

2012-01-13 11:23

XLS Medical Fat Binder to wciąż gorące hasło na rynku preparatów odchudzających. Podobno w ciągu dwóch tygodni można zmniejszyć swój rozmiar co najmniej o dwa numery. Na dodatek ta pigułka odchudzająca jest tania i rzekomo nie powoduje skutów ubocznych.

Nowa PIGUŁKA ODCHUDZAJĄCA - czy będzie hitem?
Autor: thinkstockphotos.com XLS Medical Fat Binder to wciąż gorące hasło na rynku preparatów odchudzających.

XLS Medical Fat Binder wyprodukowano w Wielkiej Brytanii. Jak zachwalają jego autorzy - specyfik ten redukuje aż do 27 proc. kalorii z tłuszczów, poprzez wchłonięcie cząsteczek tłuszczu i utworzenie kompleksu tłuszczowo-błonnikowego. To zapewnia optymalne wiązanie tłuszczów w fazie pierwszej. Z kolei w fazie drugiej rozpuszczalne w tłuszczach witaminy zostają uwolnione do organizmu, by zapewnić maksymalne wchłanianie witamin. Wystarczą 2 pigułki trzy razy dziennie, by obniżyć ilość spożytych w ciągu dnia kalorii aż o 500. Ochotnicy, na których przeprowadzono testy, stracili 1,5 kg w stosunku do każdego 0.5 kg utraconego przez osoby, które nie przyjmowały żadnych suplementów.

Pigułka odchudzająca zawiera błonnik

W skład pigułki wchodzi przede wszystkim błonnik, pobrany z suszonych liści kaktusa. Jego działanie polega na zawiązywaniu tłuszczu, dzięki czemu nie może on zostać wchłonięty i nie odkłada się w postaci zbędnej tkanki tłuszczowej. Dodatkowo błonnik zawarty  w XLS Medical Fat Binder daje poczucie sytości, dzięki czemu nie trzeba sięgać po tuczące przekąski. Specyfik ten może kupić każdy kto ukończył 18 rok życia. Lek wydawany jest bez recepty i kosztuje ok. 25 funtów (ok. 100 złotych). Opakowanie starcza na 10 dni.

Co ma w sobie pigułka XLS Medical Fat Binder

Każda tabletka zawiera:

  • substancję czynną - litraminę, opatentowany kompleks błonnika pochodzenia roślinnego
  • substancje pomocnicze - celulozę mikrokrystaliczną, fosforan trójwapniowy, chlorofilinę, stearynian magnezu
  • octan witaminy A, witaminę D3, octan witaminy E.