Schudł 40 kg. Wystarczyło, że zrezygnował z dwóch produktów

2022-12-27 14:59

Chris Moyles to DJ radiowy, który kilkanaście lat temu ważył ponad 115 kg. Mężczyzna zmienił swój sposób żywienia i udało mu się zrzucić zbędne kilogramy. 48-latek zdradził, jak to zrobił. Okazuje się, że wystarczyło wykluczyć z diety tylko dwa produkty, które dla wielu ludzi stanowią nieodłączną część jadłospisu.

Schudł 40 kg. Wystarczyło, że zrezygnował z dwóch produktów
Autor: Getty Images Schudł 40 kg. Wystarczyło, że zrezygnował z dwóch produktów

48-latek przyznał, że jego największym problemem nie było to, ile jadł, ale co. Podstawą jego diety była żywność przetworzona. - Jadłem różne bzdury – przyznał w jednym z wywiadów.

"To, co jadłem, było złe"

Zapytany o motywację do odchudzania, wyjaśnił, że była to mieszanka kilku rzeczy. W 2009 r. Chris wspiął się na Kilimandżaro. By móc to zrobić, musiał schudnąć. W dwa miesiące udało mu się zrzucić prawie 10 kg.

Górska wyprawa pomogła mu pozbyć się kolejnych zbędnych kilogramów. Podczas tygodniowej wycieczki schudł kolejne 6 kg. Wtedy jego waga stanęła w miejscu. Mężczyzna przyznaje, że wiele czasu ważył 95 kg. Korzystał nawet z pomocy trenera personalnego, ale nie tracił na wadze.

Problemem nie były jednak ćwiczenia, a niewłaściwa dieta. - Niekoniecznie dużo jadłem, ale to, co jadłem, było złe - wyjaśnił. 48-latek wspomina, że odbył z trenerem długą pogawędkę o tym, z czego musi zrezygnować. Dzięki wprowadzonym zmianom w żywieniu Moyles bardzo szybko osiągnął odpowiednią dla siebie wagę.

W formie 24 - Fakty na temat odchudzania

Schudł, bo zrezygnował z chleba i piwa

Dziś od odchudzania Chrisa minęła dekada, ale w 2017 r. media spekulowały na temat tego, jak mężczyźnie udało się schudnąć. 48-latek musiał zareagować i skrytykował szereg publikacji, w których zamieszczono błędne informacje o jego metamorfozie. Dziennikarze zarzucali mu, że stracił zbędne kilogramy, bo używał suplementów odchudzających.

Lecz to nie było prawdą. Chris przyznał, że nigdy nie stosował żadnych tabletek odchudzających. Jego sekretem było wykluczenie z diety dwóch produktów – chleba i piwa. Do tego mężczyzna zaczął większą uwagę przywiązywać do tego, co je. Postawił na zdrowe produkty i trening.

Z czasem dla Chrisa treningi i odpowiednia dieta stały się rutyną. By utrzymać odpowiednią wagę, uważa na to, co je, regularnie ćwiczy, a także spożywa mniejsze porcje jedzenia.