Schudła 150 kilogramów. Szokująca metamorfoza

2023-08-24 16:25

Nic tak nie motywuje, jak świadomość, że się uda. Dlatego spektakularne metamorfozy - niekoniecznie gwiazd, ale zwykłych ludzi - to doskonały motywator do działania. Przedstawiamy wam osobę, która zmieniła swoje życie o 180 stopni. A właściwie to o 150 kilogramów!

Schudła 150 kilogramów. Szokująca metamorfoza
Autor: IG @miss_itty_britty Schudła 150 kilogramów. Szokująca metamorfoza

Schudła 150 kilogramów

Brittany Neff na swoim Instagramie relacjonuje niesamowitą przemianę, której dokonała. Kobieta stara się inspirować innych, nie tylko do zmiany masy ciała, ale przede wszystkim do zmiany nawyków żywieniowych i życiowych. Zachęca do podejmowania aktywności fizycznej i dbania kompleksowo o zdrowie, nie tylko o smukłą sylwetkę.

Marszałek będzie się odchudzał

Problemy Brittany Neff sięgają już okresu szkolnego. Zawsze zmagała się z nadwagą, a później z otyłością. Jednak dzięki wsparciu bliskich, postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie – a przy okazji o wygląd. Waży już o 150 kg mniej, ale wciąż pracuje nad swoją sylwetką. Te zmagania na Instagramie śledzi już ponad 150 tys. osób.

Ważyła ponad 230 kg, dziś jest trenerką personalną

Brittany nie ukrywa, że w przeszłości źle się odżywała, czym doprowadziła nie tylko do otyłości, ale i do problemów zdrowotnych i relacyjnych. Jednak to właśnie dawny znajomy, który jako dorosła osoba został trenerem personalnym, zmotywował ją do zmian. Kobieta ważyła wówczas już 233 kilogramy i była na prostej drodze do chorób, niesprawności i śmierci.

Nawet nie mogła się przekonać, ile waży, bo na zwykłej wadze brakowało skali. Musiała skorzystać z wagi przemysłowej. Walka Brittany trwa już od 2016 roku. Kobieta ma jeszcze nadwagę, ale jest diametralnie inną osobą. Dziś waży niewiele ponad 80 kg i jest stale aktywna fizycznie. Dużą wagę przykłada do zdrowej diety.

Na Instagramie i TikToku zachęca innych, aby również zaczęli podążać nową, zdrową drogą ku smukłej sylwetce. Zawodowo również zajmuje się żywieniem i prowadzi zajęcia jako trenerka personalna, pokazując na własnym przykładzie, że nie ma rzeczy niemożliwych.