Schudła 45 kg. Teraz kupuje sukienki mniejsze o 5 rozmiarów

2022-12-16 12:08

Kayleigh Prosser, jak wiele kobiet, przytyła w trakcie ciąży. 26-latka ważyła po porodzie ponad 123 kg. Młoda mama zaczęła obawiać się, że waga utrudni jej opiekę nad córką. Była także bardzo niezadowolona ze swojego wyglądu i postanowiła to zmienić. Dzięki swojej determinacji schudła 45 kg.

Schudła 45 kg. Teraz kupuje sukienki mniejsze o 5 rozmiarów
Autor: Instagram Schudła 45 kg. Teraz kupuje sukienki mniejsze o 5 rozmiarów

Metamorfoza Kayleigh robi wrażenie. Choć kobieta już schudła kilkadziesiąt kilogramów, planuje dalszą utratę wagi. Zmiany, jakie wprowadziła w swoje życie, nie tylko zmieniły jej wygląd, ale także postrzeganie własnej osoby. Dziś 26-latka jest bardziej pewna siebie i w końcu czuje się dobrze w swoim ciele.

Wiele lat walczyła z nadwagą

Problemy kobiety z wagą zaczęły się, gdy była nastolatką. Kayleigh przyznała, że od kiedy pamięta, miała nadwagę, a jako dziecko, była nawet pod opieką dietetyka. Przez lata próbowała wielu diet, ale nigdy nie udało jej się schudnąć.

Prosser przyznała, że bała się stanąć na wagę, bo zdawała sobie sprawę z tego, jak wiele kilogramów przytyła. Miała świadomość tego, że przyczyną nadmiarowych kilogramów były złe nawyki. Bała się zmian, jakie będzie musiała wprowadzić w swoje życie, ale w końcu się przełamała.

5 błędów spowalniających odchudzanie

Kobieta zdecydowała, że skorzysta z planu odchudzania przygotowanego przez lokalnych ekspertów. Jej metamorfoza trwała prawie rok, ale jej determinacja się opłaciła. Kobieta schudła 45 kg, spadając tym samym z rozmiaru 26 do 14.

Schudła nie licząc kalorii

Plan odchudzania, który zastosowała 26-latka, polegał nie na liczeniu kalorii, a na dokonywaniu lepszych wyborów żywieniowych. Wprowadziła do swojego jadłospisu większe ilości owoców i warzyw, a także chudego białka. W końcu wychodząc ze znajomymi, nie musiała martwić się, ile kalorii spożyje.

Jej metamorfoza wiązała się także ze zmianą garderoby. Kiedyś kobieta miała problem z dobraniem ubrań w popularnych sklepach odzieżowych. Dziś nie martwi się, czy dany sklep będzie miał ubrania w jej rozmiarze i w końcu może zakładać to, co się jej podoba.

Prosser działa także w mediach społecznościowych, gdzie publikuje efekty swojej przemiany. To dla niej duża motywacja do dalszego działania i narzędzie do śledzenia swoich postępów. Kayleigh zgromadziła kilkutysięczną rzeszę obserwujących, których inspiruje do zmian.

Dzięki metamorfozie zyskała pewność siebie

26-latka podkreśla także, jak odchudzanie zmieniło jej życie, ale także postrzeganie samej siebie. - Korzyści są zdecydowanie bardziej psychiczne niż fizyczne i zdecydowanie były dni, w których patrzyłam w lustro i nie byłam całkowicie szczęśliwa – wyznała.

Kobieta pragnie schudnąć jeszcze kilkanaście kilogramów. Przyznaje, że w końcu udało jej się znaleźć równowagę między życiem a dietą. Dzięki swojej metamorfozie stała się bardziej pewna siebie.

- Moje życie towarzyskie jest w rzeczywistości o wiele lepsze niż w przeszłości, ponieważ mam dużo więcej pewności siebie, aby robić rzeczy, które chcę robić – powiedziała.