Tadeusz z M jak Miłość przeszedł operację żołądka. Wcześniej ważył 160 kg! "Ja mam dla kogo żyć"

2022-11-30 9:32

Tadeusz jest postacią, która pojawiła się w serialu "M jak Miłość" całkiem niedawno. Bartłomiej Nowosielski, aktor grający Tadeusza - sadownika, szybko zystał sympatię widzów. Ostatnio zrobiło się głośno nie tylko o jego sukcesach zawodowych, lecz także prywatnych. Nowosielski rozpoczął walkę z otyłością. Są już pierwsze efekty!

Tadeusz z M jak Miłość przeszedł operację żołądka. Wcześniej ważył 160 kg! Ja mam dla kogo żyć
Autor: Instagram Bartłomiej Nowosielski schudł 20 kg dzięki operacji bariatrycznej i zdrowemu stylu życia.

Bartłomiej Nowosielski cierpi na nadwagę. W krytycznym momencie ważył aż 160 kg. Postanowił, że to najwyższy czas zrzucić zbędne kilogramy. Swoją przygodę z odchudzaniem zaczął od diety, dzięki której pozbył się 7 kg. Jak sam zauważył, to bardzo mało, w porównaniu do tego, ile jeszcze musi schudnąć. Proces redukcji zająłby bardzo długi czas, dlatego Nowosielski postanowił, za namową lekarzy, poddać się operacji bariatrycznej. O swojej przygodzie z odchudzaniem opowiedział w programie "Pytanie na Śniadanie".

Zdrowe odchudzanie

Nowosielski walczy z otyłością. Sama operacja nie jest rozwiązaniem

Choć Nowosielski poddał się zabiegowi, podkreśla, że nie jest on gotowym rozwiązaniem, tylko jednym z elementów wspomagających utratę nadmiaru kilogramów. Oprócz operacji, serialowy Tadeusz musi zdrowo się odżywiać, pilnować wielkości porcji oraz uprawiać sport. W leczeniu otyłości pomaga mu dietetyk oraz fizjoterapeuta.

Tak teraz wygląda jego życie po operacji: "Jem określone ilości, porcje się zmniejszyły, ale nie jestem w stanie więcej zjeść. Jak się zdarza, że zjem za dużo, to dostaję informację od żołądka" - mówi.

Nowa dieta sprawiła, że Nowosielski czuje się znacznie lepiej. Jak sam podkreśla, ma dla kogo żyć. Aktor jest w szczęśliwym związku z aktorką - Eweliną Kudeń. Para ma dwie córeczki: Hanię i Zosię.

Serialowy Tadeusz przeszedł więc ogromną metamorfozę. Dotychczas schudł już 20 kg, a to dopiero początek jego drogi w walce z otyłością.

"Spadłem do 143 kg. Nie mówię ostatniego słowa. Nie schudnę do 80 kg, bo stracę warunki. Najważniejsze jest zdrowie. Ja mam dla kogo żyć" - podkreśla.

Fani są pod wrażeniem przemiany aktora. Dzielnie wspierają go w komentarzach na jego instagramowym profilu.