Żona wójta z "Rancza schudła 20 kilogramów. Stosowała jeden trik

2023-10-30 15:31

Aktorka Violetta Arlak, która wcieliła się w rolę ekscentrycznej i porywczej Haliny Kozioł w serialu "Ranczo", może pochwalić się sporą utratą wagi. Podjęła walkę z dodatkowymi kilogramami i osiągnęła obłędne efekty. Zdradziła, jak udało się jej schudnąć 20 kilogramów.

Violetta Arlak
Autor: TOMASZ RADZIK / SE / EAST NEWS Żona wójta z "Rancza schudła 20 kilogramów. Stosowała jeden trik

Wójtowa z "Rancza" schudła i odmłodniała

Violetta Arlak grała w wielu produkcjach, jednak najbardziej widzowie pokochali ją za rolę Haliny Kozioł, żony wójta gminy Wilkowyje w serialu "Ranczo". Aktorka borykała się przez wiele lat z nadwagą, która momentami uprzykrzała jej normalne funkcjonowanie. Postanowiła zawalczyć o swoją sylwetką, a jej efekty były coraz bardziej widoczne.

Serialowa żona wójta chudła w oczach, co zauważyli fani tej kultowej ekranizacji. W ostatniej serii była znacznie szczuplejsza niż w pozostałych.

5 błędów spowalniających odchudzanie

Violetta Arlak zrzuciła 20 kilogramów 

55-letnia aktorka przeszła w ciągu ostatnich lat oszałamiającą przemianę. Zrzuciła 20 kilogramów i do dziś zachwyca swoją zgrabną sylwetką. Wygląda też coraz młodziej, niż wskazuje na to jej metryka. Jak udaje się jej utrzymać efekty metamorfozy?

Arlak schudła z pomocą dietetyka, który ułożył się specjalną dietę oraz zdradził jej jeden trik. Nie dotyczył ani jadłospisu, ani aktywności fizycznej. Chodziło po prostu o to, że aktorka rzadziej organizowała przyjęcia dla gości w domu.

Aktorce pomógł jeden trik

- Dziesięć lat temu powiedziałam kilogramom: stop! Od tamtej pory nie zapraszam zbyt często gości do domu, bo wtedy wypadałoby coś ugotować – powiedziała Arlak w rozmowie z tygodnikiem "Rewia".

Wyjaśniła, że nie chce, aby głównym powodem spotkań towarzyskich było jedzenie. - Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie – dodała. Przestrzeganie tej zasady pomogło jej w osiągnięciu tak olbrzymiej metamorfozy. Nie jadła niezdrowych posiłków oraz nie podjadała na potańcówkach towarzyskich.

Aktorka postawiła na zmianę swojego podejścia do przyzwyczajeń i ludzi. Rozpoczęła przygodę ze zdrowym i świadomym odżywianiem. I tego się trzyma. Spotykając się z bliskimi na mieście, zwraca uwagę na to, co wyląduje u niej na talerzu. Stara się, by jej jadłospis obejmował pełnowartościowe posiłki.