25 i 26 maja z mamą na bulwarach

2019-05-24 14:05

W dniach 25 i 26 maja zapraszamy na Bulwary Wiślane w Warszawie, gdzie z okazji Dnia Matki odbędzie się cykl imprez pod hasłem „Z mamą na bulwarach”.

Z mamą na bulwarach
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Zajęcia dla mam
  2. Atrakcje dla dzieci
  3. Wstęp wolny

Już w najbliższy weekend na Bulwarach Wiślanych czeka nas trening z Katarzyną Bigos i spotkanie z ekspertami warsztatów dla mam Mama Go Camp!

Zajęcia dla mam

Zarówno w sobotę jak i w niedzielę od 10.00 do 15.00 odbywać się będą zajęcia dla mam w ramach projektu MAMA GO CAMP. W sobotę w godzinach 10.00 - 11.00 zapraszamy warsztaty fitness dla mam z Kasią Bigos, ambasadorką MAMA GO CAMP, mamą i dziennikarką, instruktorką pole dance, Kobietą Roku Glamour 2018.

Po nich od 11.00 do 12.00 trwać będą konsultacje z Kasią Bigos i dietetykiem Andrzejem Bogdałem. Aż do 15:00 organizatorzy warsztatów MAMA GO CAMP będą opowiadać o swoim przedsięwzięciu. W niedzielę od 10.00 do 15.00 trwać będzie spotkanie z ekspertami i organizatorami warsztatów MAMA GO CAMP. O 11.00 rozpoczną się warsztaty ze stylistką.

Więcej o Mama Go Camp: mamagocamp.pl

Atrakcje dla dzieci

W sobotę i niedzielę najmłodszymi spacerowiczami zaopiekują się animatorzy Parku Rozrywki Julinek. Na dzieci czekają gry i zabawy oraz zajęcia sportowe przy pawilonie Bella Italia.

Na bulwarach zagości również Teatr Capitol z interaktywnymi warsztatami teatralnymi z "Rzepką" w tle. Najmłodsi przez zabawę zmierzą się z zadaniami i wyzwaniami aktorskimi pod kierunkiem aktorów teatralnych.

Wstęp wolny

Siłownie Zdrofit przygotowały na sobotę intensywny trening funkcjonalny dla osób pełnych energii Zdrofit Power oraz zajęcia z jogi w niedzielę. Oba treningi o godzinie 11.00. A w niedzielny wieczór na barce Kurier odbędzie się Potańcówka Retro nad Wisłą. Wstęp wolny na wszystkie imprezy.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: M jak Mama, Poradnikzdrowie.pl, miesięcznik "Zdrowie".

Z mamą na bulwarach
Autor: materiały prasowe