Ciężarna żona Dawida Kubackiego nagle odebrała mnóstwo telefonów! Wszystko przez męża!

2022-12-23 9:04

Dawid Kubacki i jego żona Marta już wkrótce powitają na świecie drugą córkę. Marta Kubacka jest w zaawansowanej ciąży i - tak jak dwa lata temu - urodzić ma pod koniec roku, w czasie Turnieju Czterech Skoczni, w którym jej mąż będzie głównym faworytem. Najpierw jednak Dawid Kubacki miał powalczyć w mistrzostwach Polski w Wiśle. Nie wystartował, bo się przeziębił. Żona Dawida Kubackiego zdradziła, że odebrała przez to mnóstwo telefonów.

Dawid Kubacki i Marta Kubacka
Autor: Jacek Kozioł Dawid Kubacki i jego żona Marta Kubacka

Dawid Kubacki i jego żona Marta mają 2-letnią córkę Zuzię, która wkrótce doczeka się siostry. Ale po kolei... Najpierw święta Bożego Narodzenia, zaraz potem inauguracja Turnieju Czterech Skoczni, a w trakcie turnieju – właśnie narodziny drugiej córki. Wcześniej Dawid Kubacki miał wystartować w mistrzostwach Polski w Wiśle - na tej samej skoczni, na której ostatnio wygrał dwa konkursy inaugurujące sezon Pucharu Świata. Nie wystartował, bo się przeziębił i trenerzy postanowili nie ryzykować. Z nieobecności Kubackiego skorzystał Kamil Stoch, który wygrał krajowy czempionat. Wyprzedził Piotra Żyłę i Pawła Wąska. A Marta Kubacka w czasie mistrzostw Polski odebrała mnóstwo telefonów.

Dawid Kubacki ŻONA Kim jest Marta Kubacka

"7. odebrany telefon czy rodzę bo Dawid nie skacze. Nie, nie rodzę" - napisała na Twitterze rozbawiona Marta Kubacka. Zaniepokojeni nieobecnością na skoczki Dawida Kubackiego znajomi podejrzewali, że być może jego żona zaczęła już rodzić, ale jednak chodziło o wspomniane przeziębienie. Pierwsza latorośl Marty i Dawida Kubackich przyszła na świat 29 grudnia 2020 r. Akurat wtedy, gdy jej tata uczestniczył w konkursie w Oberstdorfie inaugurującym TCS. Teraz prawie dwuletnia Zuzanka asystowała ojcu przy strojeniu świątecznej choinki. Czy podobny termin wybierze druga mała Kubacka?

Dawid Kubacki i jego żona Marta spodziewają się dziecka

Dawid i Marta Kubaccy kilka dni temu pokazali się wspólnie na zdjęciu wykonanym w pełnym śniegu ogrodzie przed swoim domem w Nowym Targu. Widać na nim zaokrąglony brzuszek mamy i radość rodziców. Zaraz po świętach polska reprezentacja rusza na noworoczny turniej. Kwalifikacje w Oberstdorfie – w środę 28 grudnia. Konkurs – w drugie urodziny Zuzanki. – Dziecko dodało mi skrzydełpowiedział niedawno „Super Expressowi” Dawid Kubacki. – Nie pojawiło się w momencie niespodziewanym i nie sprawiło dodatkowego zamieszania - dodał. A my wierzymy, że dodatkowe skrzydła wyrosną Dawidowi Kubackiemu po narodzinach kolejnej pociechy i że nie uleci w dal fenomenalna forma, jaką skoczek prezentuje od lipca.

Dawid Kubacki po dwóch wygranych PŚ w Wiśle