Rekordowy Zimowy Narodowy - coraz więcej osób aktywnie spędza czas!

2020-01-20 10:11

Rośnie także liczba osób jeżdżących na łyżwach, czego efektem jest rekordowy pod względem frekwencji sezon na Zimowym Narodowym. Tylko podczas przerwy świątecznej z atrakcji Zimowego Narodowego skorzystało ponad 140 tys. osób!

Rekordowy Zimowy Narodowy - coraz więcej osób aktywnie spędza czas!
Autor: materiały prasowe

Warszawiacy i turyści, szukając prawdziwej zimy, tłumnie ruszyli na Zimowy Narodowy, który gwarantuje jej 100%. Lodowiska, Górka Lodowa E.Wedel i tory do curlingu przeżywają prawdziwe oblężenie. Także kryty skatepark cieszy się ogromnym powodzeniem.

Aktywne spędzanie czasu wolnego, od startu Zimowego Narodowego wybrało blisko 300 tys. osób, z czego ponad 140 tys. przyszło podczas przerwy świątecznej. Najwięcej gości, aż 16 573, odwiedziło Zimowy Narodowy 5 stycznia.

- Rosnąca z roku na rok liczba gości odwiedzających Zimowy Narodowy pokazuje, że Polacy chcą aktywnie spędzać czas. Przerwa świąteczna nie oznacza już tylko siedzenia za stołem czy oglądania telewizji, czego dowodem jest rekordowa liczba osób, która odwiedziła nas przełomie grudnia i stycznia - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego i dodaje - Jeszcze w tym sezonie nasi goście mogą spodziewać się dodatkowych akcji specjalnych, które sprzyjają aktywności. Więcej informacji już wkrótce na naszych social mediach.