24 listopada wystartuje Zimowy Narodowy!

2018-11-21 14:19

Już 24 listopada płyta PGE Narodowego po raz szósty zamieni się w Zimowe Miasteczko. Powrócą lodowiska, górka lodowa, bumper cars i curling. Na najmłodszych czekają „Poranki dla dzieci”, czyli nauka na łyżwach w formie zabawy, z kolei na starszych imprezy „Disco lodowisko” z najlepszymi DJ-ami. Jedną z tegorocznych nowości będzie fitness na łyżwach i MultiSport Lab, czyli przestrzeń, w której dzieci zmierzą się z potworami Galaktyki Bezruchu. Również 24 listopada, na parkingu podziemnym PGE Narodowego wystartuje Skatepark Zimowego Narodowego.

Zimowy Narodowy startuje już w najbliższą sobotę!
Autor: materiały prasowe

Spis treści

  1. Nowa strefa MultiSport Lab

Zimowy Narodowy to wyjątkowe miejsce do aktywnego wypoczynku zimą, które od kilku lat jest licznie odwiedzane przez warszawiaków, ale również przyjezdnych gości. Podczas ubiegłorocznej edycji ze wszystkich atrakcji Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona osób!

W tym roku na Zimowy Narodowy powrócą sprawdzone atrakcje, pojawią się również nowości. Do dyspozycji gości są m.in. 2 tory do curlingu, który jest idealnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz 3 lodowiska, w tym jedno połączone ze strefą dziecięcą. To właśnie tutaj w sobotnie i niedzielne poranki będą prowadzone "Poranki dla dzieci", czyli nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą.

Nowa strefa MultiSport Lab

Jedną z tegorocznych nowinek jest MultiSport Lab, czyli przestrzeń, w której dzieci mierzą się z potworami z Galaktyki Bezruchu, a dorośli ćwiczą w wirtualnym świecie na maszynie Icaros lub badają skład ciała na specjalnych wagach. We wszystkich atrakcjach towarzyszą uczestnikom Zimowego Narodowego dietetycy oraz trenerzy personalni. W weekendy strefa MultiSport Lab zamienia się w salę do ćwiczeń oraz miejsce spotkań z ekspertami od zdrowego i aktywnego stylu życia. Dodatkową atrakcją są zajęcia fitness na lodowisku, na których będzie można spalić zbędne kalorie.

Dzieci, ale również dorośli, mogą oddać się szaleństwu na bumper cars, czyli jeżdżących, kolorowych pontonach, albo zwiększyć poziom adrenaliny i zjechać z 12-metrowej górki lodowej. Z kolei w sobotnie i niedzielne wieczory Zimowy Narodowy zaprasza imprezowiczów na Disco Lodowisko – czyli szaloną jazdę na łyżwach do muzyki granej przez najlepszych DJ-ów.

Tych, którzy od łyżew wolą rolki lub deskę, Zimowy Narodowy zaprasza do skateparku, który znajduje się na poziomie -4, na parkingu PGE Narodowego. Miejsce to służy osobom, które chcą zacząć swoją przygodę lub rozwijać umiejętności w różnych dyscyplinach sportowych, m.in.: jeździe na rolkach, deskorolkach, hulajnogach, longboardach oraz rowerach typu BMX.

Bilety na wszystkie atrakcje Zimowego Narodowego można kupić na stronie www.bilety.zimowynarodowy.pl