CrossRun Paprocany dla łowców adrenaliny i sportowych wrażeń!

2018-08-06 13:15

Mamy dla Ciebie wspaniały pomysł na jesienny start w zawodach! Nadchodzi CrossRun Paprocany, czyli jedyna i niepowtarzalna impreza sportowa na terenie tyskiego Jeziora Paprocańskiego, która odbędzie się 15 września 2018 roku.  

CrossRun Paprocany
Autor: Materiały prasowe

Dlaczego te zawody są takie wyjątkowe? Bo jako jedyne w Polsce łączą kajakarstwo, bieganie i cross-training w jednym starcie!

Aby zdobyć zwycięski medal każdy z zawodników musi pokonać 3 etapy!

  1. Przepłynięcie jeziora kajakiem – 1km
  2. Bieg wokól jeziora – 6,5km
  3. Stacje cross treningu

Chcąc się przygotować do każdego z etapów musisz wiedzieć o nich możliwie najwięcej, a organizator nie zdradza wszystkich swoich tajemnic zostawiając Cię w emocjonującej niepewności, aby zmaksymalizować poziom adrenaliny!

Przepłynięcie kajakiem będzie pierwszym z etapów, ale wcale nie najprostszym, każdy zawodnik musi pokonać swoje lęki i niedoskonałości przepływając kilometrową trasę samotnie w kajaku, aby móc z niego jak najszybciej wyskoczyć i biec kolejny etap. Drugi etap to szansa na nadgonienie zaległości z wody - 6.5 km biegu płaską trasą dookoła jeziora, aby dobiec do najtrudniejszego i wymagającego najwięcej sprawności fizycznej trzeciego etapu – stacji cross treningu! Ten etap będzie składał się z zestawu ćwiczeń, które musisz pokonać w jak najkrótszym czasie zachowując poprawność techniczną. Pula stacji z której organizator stworzy mordercze trasy jest udostępniona na jego fanpage’u i składa się z 12 ćwiczeń do których obciążenie będzie dostosowane w zależności od płci zawodnika. Każde z ćwiczeń zostało szczegółowo omówione przez organizatora w krótkich filmach instruktażowych, również dostępnych na Facebooku.

Na zawodach oprócz dobrej, sportowej zabawy priorytetami są technika i czas, który będzie mierzony po każdym z etapów oraz holistycznie, dzięki czemu uzyskasz pełen obraz swoich zmagań. Jeśli czujesz się gotów/gotowa sprostać wyzwaniom zadanym przez organizatorów CrossRun Paprocany zgłoś swój udział za pośrednictwem portalu dostartu.pl (https://dostartu.pl/crossrun-paprocany-v2311.pl.html).

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, wybierz falę, w której chcesz wystartować oraz opłać swoje uczestnictwo. Im szybciej to zrobisz - tym korzystniej dla Ciebie. Ceny zmieniają się w zależności od daty rejestracji:

  • Od 1 kwietnia do 30 czerwca – 100 zł
  • Od 1 lipca do 31 sierpnia – 120 zł
  • Od 1 września do 10 września – 150 zł
  • Od 10 września do 14 września możliwa jedynie opłata w formie gotówki wynosząca 160 zł.

Opłata możliwa w siedzibie firmy ApexGym przy Pl. Korfantego 1 w Tychach lub w sklepie Szczyt Formy przy ul. Edukacji 7 (Stadion Miejski).

Warto wiedzieć

W dniu zawodów opłata możliwa w biurze zawodów wynosząca 160zł.

UWAGA! Raz uiszczona opłata startowa nie podlega zwrotowi.

Organizator przewidział zniżki dla grup 15-osobowych w wysokości 10%! Jeśli chcesz otrzymać rabat należy sporządzić listę osób należących do grupy i przesłać ją do organizatora. Rabat respektowany jest w formie zwrotu 10% należności za start (wszyscy zawodnicy muszą dokonać wpłaty tej samej wysokości) do odbioru w placówkach firm prowadzonych przez organizatorów.

Zainwestowane pieniądze zwrócą Ci się w niezapomnianych wrażeniach sportowych i wspomnieniach, a oprócz tego organizator zapewnia dla Ciebie koszulkę, medal po dotarciu na metę, napój, bon na posiłek regeneracyjny i gadżety od sponsorów w ramach pakietu startowego! Nie zastanawiaj się - zgłoś swój udział i trenuj, żebyś to właśnie Ty stanął/stanęła na podium 15 września! Klasyfikacja uczestników będzie podzielona na kobiety i mężczyzn, a dla najlepszej trójki przewidziane są puchary, nagrody pieniężne i rzeczowe!

To jak, do zobaczenia na mecie 15 września?