ESKA LEDs RUN - bieg inny niż wszystkie

2019-04-15 13:21

Maraton? Triathlon? Bieg rzeźnika? Krew, pot i łzy? Nic bardziej mylnego – po raz pierwszy w Polsce odbędzie się wyjątkowy, rozświetlony bieg, w którym nie liczy się wynik i rywalizacja, a wspólna zabawa, dobry humor i mnóstwo pozytywnych endorfin! Zapraszamy 1 czerwca do Poznania.

ESKA LEDs RUN  - bieg inny niż wszystkie
Autor: Eska ESKA LEDs RUN - bieg inny niż wszystkie

Spis treści

  1. ESKA LEDs RUN - atrakcje na mecie
  2. ESKA LEDs RUN - najważniejsze informacje

ESKA LEDs RUN to bieg dla każdego, niezależnie od kondycji! Weź znajomych, rodzinę i dzieci (w końcu to Dzień Dziecka) i wystartuj w biegu, którego jeszcze nie było i o którym na pewno będzie głośno! Bez presji, stresu i zadyszki – w ESKA LEDs RUN ważny jest nie najlepszy czas na mecie, ale uśmiech i dobra zabawa.

ESKA LEDs RUN - atrakcje na mecie

Trasa biegu ESKA LEDs RUN wyniesie 5 kilometrów – to idealny dystans dla wszystkich, którzy dopiero co wstali z kanapy i rozpoczynają przygodę z bieganiem, ale też dla tych, którzy są bardziej zaprawieni w bojach. A warto – wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w wielkim pokazie laserowym i konkursie na najlepszy świecący strój. Im bardziej rzucający się w oczy, tym oczywiście lepiej! Radio ESKA zaplanowało dla najbardziej kreatywnych wyjątkowe nagrody. A co po tym? Impreza dla wszystkich - oczywiście z hitami na czasie!

ESKA LEDs RUN - najważniejsze informacje

Data: 1 czerwca Miejsce: Wartostrada, Poznań Godzina: 20:00-23:00

Już wkrótce informacje na temat pakietów startowych naszpikowanych świetlistymi gadżetami oraz więcej szczegółów dotyczących imprezy.

Widzimy się 1 czerwca!