Runmageddon Family po raz pierwszy w Gliwicach

2019-06-04 11:22

Runmageddon zaprasza rodziców z dziećmi do wzięcia udziału w nowej formule Runmageddon Family. W dniu 7 lipca br. w Gliwicach śląskie rodziny oraz dzieci i rodzice, którzy za ekstremalnym eventem przemierzają Polskę, będą mogły spróbować swoich sił, pokonując wspólnie trasy rodzinnego Runmageddonu.

Runmageddon Family po raz pierwszy w Gliwicach
Autor: materiały prasowe Dzieci i rodzice będą mogli spróbować swoich sił, pokonując wspólnie trasy rodzinnego Runmageddonu.

Spis treści

  1. Runmageddonowe rodziny
  2. Fenomenalny weekend w Gliwicach

- To jest niesamowite, że rodzice coraz częściej zarażają swoją pasją do Runmageddonu dzieci, dlatego właśnie podjęliśmy decyzję o zaproszeniu rodziców i dzieci do wspólnego startu w Gliwicach. Będzie to dla nich przygoda, pełna wyzwań i wzruszeń. Będą pokonywać naszą ekstremalną trasę razem - mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Runmageddonowe rodziny

W Runmageddonie, z każdym rokiem startuje coraz więcej małych śmiałków. Dorośli, którzy regularnie podejmują się ekstremalnego wyzwania, deklarują chęć zarażenia bakcylem swoich dzieci i zachęcają je do pokonywania pełnej przygody trasy Runmageddonu Kids lub Junior. Z myślą o runmageddonowych rodzinach, organizator biegu podjął decyzję o zorganizowaniu pierwszego Runmageddonu Family w Gliwicach.

Rodzic ze swoją latoroślą będzie mógł zmierzyć się z trasą dwóch kilometrów najeżoną 15 przeszkodami. Jedne z nich będą wzięte z tras dla dorosłych i dedykowane rodzicom, inne, te z formuły Runmageddonu Kids, pokonywać będą dzieci. Z niektórymi mierzyć się będzie można wspólnie. Runmageddon Family będzie świetną okazją do kibicowania, wspólnej integrującej rywalizacji, która zapewni mnóstwo pozytywnych emocji.

Fenomenalny weekend w Gliwicach

Runmageddon Gliwice odbędzie już w pierwszy weekend lipca, w miejscu o iście sportowym duchu, czyli Arenie Gliwice. Dzięki gościnności Gliwic, runmageddończycy oraz mieszkańcy Śląska będą mogli spędzić fenomenalny weekend przepełniony przygodą i sportowymi wyzwaniami.

Zapisy do udziału w Runmageddonie prowadzone są na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-arena-gliwice-06-07-2019.

Osoby, które decydują się na start mają do wyboru 5 formuł. Dorośli oraz młodzież po 16 roku życia, ale za osobistą zgodą rodziców mogą pokonać następujące formuły: Intro (3 km i 15 przeszkód), Rekrut ( 6 km i 30 przeszkód). Rodziny mogą zapisać się na Runmageddon Family. Dzieci w wieku 4-11 lat zmierzą się z Runmageddonem Kids (1 km i 10 przeszkód). Młodzież między 12-15 rokiem życia będzie mogła podjąć wyzwanie pokonania Runmageddonu Junior (2 km i 15 przeszkód).