Wformie24.pl zdobywcą nagrody Złoty Champ w plebiscycie The Champ Awards!

2017-02-01 14:57

Wformie24.pl zostało uhonorowane nagrodą Złoty Champ w IV edycji plebiscytu The Champ Awards organizowanej przez agencję marketingu sportowego ABK Sport we współpracy z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie. Zwyciężyliśmy w kategorii Running Awards Publikacje, pokonując 7 innych konkurencyjnych portali i wydawnictw poświęconych tematyce biegania.

The Champ Awards - laureaci
Autor: Materiały prasowe The Champ Awards - laureaci

Jury IV edycji konkursu The Champ Awards uhonorowało serwis Wformie24.pl najwyższą nagrodą – Złotym Champem – w kategorii Running Awards Publikacje. Wyróżnienia przyznawane są firmom i instytucjom, które w znaczący sposób przyczyniają się do łączenia sportu z biznesem.

Wręczenie nagród odbyło się 30 stycznia 2017 roku w budynku Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Poprzedziła je debata pt. „Sport & Biznes – czy warto dbać o pracownika?” zorganizowana przez agencję komunikacji marketingowej ABK Grupa we współpracy z Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.

Wformie24.pl reprezentowała redaktor prowadząca serwisu Aleksandra Urbaniak i redaktor Anna Sierant. Wyróżnienie wręczył słynny hokeista i Ambasador The Champ, Mariusz Czerkawski. Zwycięzcom gratulował Roman Fedorczuk, prezes ABK Sport.

The Champ Awards - Złoty Champ dla Wformie24.pl
Autor: redakcja poradnikzdrowie.pl Wyróżnienie Złoty Champ dla serwisu Wformie24.pl w kategorii Running awards publikacje

Wśród innych laureatów konkursu znaleźli się m.in. Legia Warszawa, firma Dako, UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A, Grupa Lotos, PKN Orlen, NC+. Obecność Wformie24.pl w gronie tak wybitnych marek to wielkie osiągnięcie, które świadczy o uznaniu, jakim nasz serwis cieszy się w środowisku sportowym i biznesowym.

Warto wiedzieć

The Champ Awards

Nagrody The Champ Awards przyznawane są od 2011 roku za najlepsze kampanie marketingowe i promocyjne związane ze sportem. Inicjatorem konkursu The Champ jest prezes ABK Sport Roman Fedorczuk, a jego honorowym ambasadorem od początku istnienia jest hokeista Mariusz Czerkawski. Organizatorzy, poprzez wyróżnienie najlepszych firm i instytucji, chcą przyczynić się do rozwoju polskiego sportu oraz zacieśnić współpracę między sportowcami a sferą biznesu. Umożliwi to zwiększenie prywatnych i publicznych nakładów na programy upowszechniające kulturę fizyczną.

Nagrodzeni w konkursie The Champ Awards to produkty, marki, agencje, kampanie reklamowe i marketingowe, osoby, organizacje, które wyróżniły się swoja postawą i wynikami osiągniętymi przez innowacje, unikalność i znakomicie prowadzone działania marketingowe, a swoją postawą wytyczają nowe kierunki w rozwoju sportu i rekreacji w Polsce. To również wizjonerzy, innowatorzy, kreatorzy mający unikalne osiągnięcia na niwie powiązania sportu i biznesu.