Women’s Run & More zaprasza na bezpłatne treningi biegowe

2016-09-01 16:06

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych treningach biegowych dla kobiet Women’s Run & More w 5 dzielnicach Warszawy.

Women’s Run & More zaprasza na bezpłatne treningi biegowe
Autor: Materiały prasowe

Spis treści

  1. Jak zacząć trenować bieganie?

Bezpłatne treningi biegowe dla kobiet w ramach programu Women’s Run & More realizowane są nieprzerwanie od 2009 roku. Celem programu jest zachęcenie do biegania i aktywności fizycznej, głównie poprzez bezpłatne zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Panie biegają w ustalonych lokalizacjach podczas cotygodniowych treningów organizowanych w soboty oraz środy.

Jak zacząć trenować bieganie?

Grupy treningowe są otwarte i można dołączyć w każdej chwili – wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.womensrun.pl/treningi.html. Informacje o dokładnych lokalizacjach, terminach i godzinach treningów znajdują się na stronie www.womensrun.pl oraz na profilu na Facebooku: www.facebook.com/womensrun.

Projekt Women’s Run & More łączy ludzi o podobnych pasjach i celach, pragnących dbać o swoje zdrowie, kondycję fizyczną i dobre samopoczucie. Celem programu jest zachęcenie jak największej grupy osób do aktywności fizycznej i wyjście naprzeciw głównym powodom i wymówkom, przez które wiele kobiet rezygnuje z tej aktywności, czyli m.in. brak towarzystwa i profesjonalnego wsparcia.

We współpracy z Urzędami Dzielnic oraz partnerami organizowane są bezpłatne treningi w najbardziej atrakcyjnych miejscach do biegania. Organizatorzy zapewniają profesjonalne wsparcie trenera, a także pewnego rodzaju grupę wsparcia, czyli kobiety, które złapały już bakcyla i stanowią naturalny motywator do działania dla nowych osób.

Women's Run & More to nie tylko treningi biegowe, ale przede wszystkim filozofia zdrowego stylu życia, w tym także inne dyscypliny sportowe, porady, spotkania motywacyjne i wiele różnych aktywności. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do programu!