Wracają bezpłatne treningi biegowe z instruktorem w ramach Women's Run & More!

2018-05-09 12:44

To już 9. sezon, kiedy panie mogą uczestniczyć w bezpłatnych treningach prowadzonych pod okiem wykwalifikowanego instruktora, które organizowane są raz w tygodniu w ramach dzielnicowego programu Women's Run & More. W maju startujemy na Ursynowie, Wilanowie, Włochach i Woli.

Women's Run & More 2018
Autor: Materiały prasowe
Wracają bezpłatne treningi biegowe z instruktorem w ramach Women's Run & More!
Autor: Materiały prasowe

Niezmiennym celem programu jest zmotywowanie oraz zapewnienie kobietom, bez względu na wiek, wygląd czy pozycję społeczną, możliwości stworzenia grupy i rozpoczęcia wspólnych treningów pod okiem profesjonalisty. Program pomaga w przezwyciężaniu ograniczeń własnego ciała i umysłu w dążeniu do celu czego efektem ma być poprawa samopoczucia, samooceny i lepsza jakość życia. Bezpłatne treningi dla kobiet Women's Run & More prowadzone są we współpracy z urzędami dzielnic m. st. Warszawy nieprzerwanie od 2009 roku, ciesząc się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców z każdą kolejną edycją.

Cotygodniowe treningi biegowe Women’s Run przeznaczone są głównie dla początkujących. Bieganie jest jedną z najprostszych, tanich i najbardziej skutecznych form ćwiczeń. Biegać można niemal wszędzie, o każdej porze dnia i nocy, a sam sport nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Prowadzone treningi obejmują rozgrzewkę i rozciąganie, jogging oraz bieganie z przerwami na krótkie ćwiczenia - nie ma znaczenia, jak szybko, czy wolno biegają uczestniczki, trener stara się dostosować rytm treningu do poziomu zaawansowania grupy. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Bieganie może być świetną zabawą w ciekawym towarzystwie, dlatego organizatorzy zachęcają do udziału nie tylko kobiety - każda uczestniczka może wziąć udział w treningu w towarzystwie męża, partnera oraz dzieci. Women’s Run ma stanowić formę aktywnego spędzania czasu również w gronie rodzinnym.

Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną? Chcesz się ruszać, ale brakuje Ci motywacji, towarzystwa albo profesjonalnych porad? Dołącz do Women’s Run! Udział w bezpłatnych treningiem z instruktorem pomoże rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną.

Zrób to koniecznie

Aby poznać szczegóły i wziąć udział w treningu w wybranej dzielnicy należy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl. Rejestracja jest obowiązkowa.

Grupy treningowe Women's Run & More są otwarte i można dołączyć w każdej chwili w trakcie sezonu. Informacje o programie, dokładnych lokalizacjach, terminach i godzinach treningów znajdują się na stronie www.womensrun.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/womensrun.

Women's Run & More to nie tylko treningi biegowe, ale przede wszystkim filozofia zdrowego stylu życia, w tym także inne dyscypliny sportowe, porady, spotkania motywacyjne i wiele różnych aktywności. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do programu!

Organizatorzy i Partnerzy:

ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

Centrum Ursynów Urząd Dzielnic Ursynów m.st. Warszawy

Urząd Dzielnic Wilanów m.st. Warszawy

Centrum Sportu Wilanów m.st. Warszawy

Urząd Dzielnic Włochy m.st. Warszawy

Urząd Dzielnic Wola m.st. Warszawy

Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy w dzielnicy Wola