Międzynarodowy Dzień Jogi 2018 „Joga – styl życia”

2018-06-08 10:24

Tegoroczny Dzień Jogi pod hasłem „Joga – styl życia” będziemy świętować w niedzielę, 17 czerwca, w Warszawie w Łazienkach Królewskich (k. Ermitażu) w godzinach 10-17 oraz w całej Polsce. Zapraszamy do udziału!

Międzynarodowy Dzień Jogi 2018 „Joga – styl życia”
Autor: Materiały prasowe

Spis treści

  1. Nowa lokalizacja
  2. Atrakcje czekają

Już po raz czwarty będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Jogi. Polska jest jednym z blisko 200 krajów zaangażowanych w to wyjątkowe święto. Zeszłoroczne obchody w Warszawie przyciągnęły ponad 20 tys. osób, które w atmosferze rodzinnego pikniku ćwiczyły jogę i korzystały z przygotowanych atrakcji. Nie zabrakło też wydarzeń w całej Polsce - w ponad dwudziestu miastach odbyły się pikniki, sesje jogi, wykłady i spotkania.

Nowa lokalizacja

W Warszawie w tym roku będziemy świętować w nowej lokalizacji, w Łazienkach Królewskich koło Ermitażu (wejście od ul. Myśliwieckiej 1). W programie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie – oprócz możliwości wzięcia udziału w lekcjach jogi z dyplomowanymi nauczycielami można będzie też posłuchać wykładów nt. jogi i zdrowego stylu życia, a także zadać pytania ekspertom od jogi i diety.

Atrakcje czekają

Zajęciom jogowym będą towarzyszyły występy grup artystycznych, odbędą się m.in. pokazy tańca indyjskiego (klasycznego i współczesnego), pokazy kulinarne oraz koncerty. Nie zabraknie też animacji i zajęć dla najmłodszych. Jak co roku, aby wspólnie ćwiczyć jogę przybędą ambasadorki wydarzenia: Edyta Herbuś, Paulina Holtz, Małgorzata Pieczyńska i Natalia Przybysz, a także patronujący całemu świętu ambasador Republiki Indii.

Dużym zainteresowaniem cieszy się rokrocznie strefa kulinarna, stoiska z indyjskimi, wegetariańskimi i wegańskimi przysmakami oraz lodami i słodkościami , aromatyczną kawą i indyjską herbatą.

W Strefie relaksu: odpoczynek na leżaku, kocyku, matach, rozmowy z przyjaciółmi.

A w Strefie wystawców kolorowo: najnowsze kolekcje ubrań, mat, akcesoriów do jogi, książek i naturalnych kosmetyków, unikatowych produktów kulinarnych, mebli i przedmiotów dekoracyjnych. Liczne spotkania z autorkami książek o zdrowym stylu życia i odżywianiu.

Bądź tam z nami! Zabierz znajomych, rodzinę, pupili - mile spędzisz czas.

Joga to doskonała metoda - by w naturalny sposób zadbać o równowagę psychofizyczną. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy kondycji znalajdzie podczas tego dnia aktywności dla siebie - dostosowane do różnorodnych potrzeb i możliwości.

Organizatorami Międzynarodowego Dnia Jogi w Polsce są: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art of Living Polska (AOL).

Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca 2018 r. w godzinach 10-17 w Łazienkach Królewskich, wejście od ul. Myśliwieckiej (k. Ermitażu)

Więcej info: www.dzien-jogi.pl oraz www.facebook.com/DzienJogi