Efekty ćwiczeń z Tiffany: pozbędziesz się boczków i wyszczuplisz talię

2016-03-21 11:53

Ćwiczenia na boczki Tiffany robią w sieci furorę. Skąd ich tak wielka popularność? Na pewno dzięki efektom, jakie przynoszą te ćwiczenia, co potwierdzą wszystkie fanki Tiffany. Poza tym ćwiczenia na boczki Tiffany są przyjemne jak żadne inne – zawierają element tańca i w zasadzie to robią się same.

Ćwiczenia Tiffany Rothe: pozbędziesz się boczków i wyszczuplisz talię
Autor: thinkstockphotos.com Trenując z Tiffany możesz zrzucić boczki już po kilku tygodniach.

Spis treści

  1. Dla kogo są ćwiczenia z Tiffany Rothe i czym się charakteryzują
  2. Ćwiczenia z Tiffany – nie tylko boczki
  3. Kim jest Tiffany Rothe – instruktorka i autorka ćwiczeń
  4. Efekty ćwiczeń na boczki z Tiffany Rothe
  5. Oto kilka propozycji treningów ćwiczeń z Tiffany na boczki i nie tylko

Tiffany jest instruktorką z ponad 20 letnim stażem i bogatym doświadczeniem. W sieci najbardziej popularne stały się ćwiczenia na boczki Tiffany, ale jest ona także autorką treningów wzmacniających brzuch, nogi, pośladki. Wśród treningów Tiffany znajdziemy też propozycja dla kobiet w ciąży oraz po porodzie.

Jej propozycje ćwiczeń są efektem wieloletniej pracy ze swoimi podopiecznymi, ale też wpływ na ich formę ma życiowe doświadczenie trenerki, która próbowała różnych aktywności od baletu, przez taniec współczesny aż do boksu i innych sportów walki.

Tiffany wyznaje zasadę, że pracując nad własnym ciałem i umysłem, można osiągnąć w życiu spełnienie.

W swojej wieloletniej karierze, współpracowała z wieloma znaczącymi markami sportowymi. Zaprojektowała także kolekcję ubrań sportowych.

Dla kogo są ćwiczenia z Tiffany Rothe i czym się charakteryzują

Ćwiczenia są tak różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zawierają zarówno elementy ABS, jak i cardio, wysmuklają talię, ale też wzmacniają mięśnie brzucha i ujędrniają pośladki. Co ciekawe, można je wykonywać w dowolnej konfiguracji i kiedy ma się tylko ochotę.

Są dosyć charakterystyczne – oparte na ruchach bioder w rozmaitej formie – pulsujące: „shake”, „shake”, balansujące oraz side to side – bujanie na boki. W zasadzie są to treningi jedyne w swoim rodzaju, stanowią alternatywę dla wszystkich innym proponowanych treningów w sieci, które są do siebie w pewien sposób podobne. Ruch pokazywany jest bardzo powoli i dokładnie – czasem wręcz z zatrzymaniem, po czym następują jego serie – najpierw wolniej, potem w tempie. Same ruchy nie są skomplikowane do opanowania.

Sama Tiffany Rothe ma ciepły głos, a optymizm bije od niej już od pierwszych sekund treningu. Ćwiczy się z nią przyjemnie, instruktaże są dosyć zrozumiałe, tempo przystępne, stopień trudności nie za duży. Pozytywne podejście do ćwiczeń Tiffany udziela się, choć sama trenerka podkreśla, że uwielbia dawać ludziom w kość! To z kolei widać w efektach samych ćwiczeń.

Ćwiczenia z Tiffany – nie tylko boczki

Propozycje Tiffany oparte są przede wszystkim na kształtowaniu jednych z najistotniejszych elementów naszego ciała - talii, ale też brzucha i nóg. Nie oznacza to, że po treningu nie poczujemy mięśni ramion! Baza ćwiczeń jest bardzo podobna i charakterystyczna dla stylu Tiffany. Najpopularniejsze treningi to 10-12 minutowe sety, co nie znaczy, że nie znajdziemy też dłuższych treningów – ostatnio np. (mój ulubiony) Tiffany Rothe's New Years 2016 „30 minute” Sweat workout!

To ci się przyda

Kim jest Tiffany Rothe – instruktorka i autorka ćwiczeń

Tiffany Rothe urodziła się i wychowała w Los Angeles. Od 3. roku życia uczyła się tańca i pasja ta zawładnęła jej życiem mniej więcej do 17. roku życia - nic więc dziwnego, że w propozycjach Tiffany tak bardzo widoczny jest wpływ tańca. Potem nadszedł czas na fitness zawodowy – poczuła potrzebę pomagania innym i zmiany ich życia. Jednocześnie, pracując jako instruktor i trener, ukończyła z wyróżnieniem University of California, Los Angeles z Bachelor of Arts. Kształciła się także w dziedzinie odżywiania oraz... prawa na Uniwersytecie Południowej Kalifornii. Jak widać, ostatecznie prawo nie stało się pasją życiową Tiffany i zrezygnowała z jego praktykowania.

Efekty ćwiczeń na boczki z Tiffany Rothe

Na pewno są zauważalne i widoczne już po kilku tygodniach – wystarczy regularne ćwiczenia codziennie po 10 minut. Faktycznie widoczne są najbardziej w obrębie talii i brzucha – w końcu działają na „boczki”. Gwarantuję, że już po pierwszym dniu ćwiczeń, możesz nabawić się zakwasów tam, gdzie nigdy ich nie miałaś! Jak każda forma ruchu, ćwiczenia z Tiffany poprawiają znacznie samopoczucie i ogólny look sylwetki. W sieci możemy znaleźć wiele zdjęć dziewczyn, które prezentują kilkutygodniowe efekty swojej pracy z Tiffany - niektóre naprawdę imponujące. O niezwykłej skuteczności działań Tiffany i jej prestiżu świadczą także liczne nagrody przyznane trenerce za działalność w fitnessie i przede wszystkim efekty (m.in. „Marie Claire”, „Harpers Bazaar”, „Fitness Magazne”). Trening Tiffany został także wyróżniony jako „jeden z najlepszych treningów na YouTube”.

Oto kilka propozycji treningów ćwiczeń z Tiffany na boczki i nie tylko

Bootsy Shaking Waist Workout – to chyba to jedno z najpopularniejszych ćwiczeń Tiffany. Słynna 10-minutówka idealnie wymodeluje twoją sylwetkę w obszarze talii – wysmukli i nada pożądany kształt.

Hit body warm up – to propozycja rozgrzewki od Tiffany. Polecam ją nie tylko przed jej treningiem, ale też przed każdym innym. Jest ona w stylu Tiffany – z elementami tańca i ruchu bioder, ale doskonale rozrusza każdy obszar ciała

10 minute Ballerine Beauty – to propozycja treningu nóg. Bardzo wyraźnie widać w tym treningu elementy baletu (kiedyś Tiffany tańczyła balet). Ćwiczenia bez butów, kroki z baletu – tylko pozornie wygląda niewinnie. Trening idealnie wpływa na równowagę i koordynację ruchową.

Boxer babe 10 Minute Cardio workout – bardzo ciekawa propozycja na trening cardio! Jedna z moich ulubionych – elementy boksu bardzo widoczne, ale w delikatnej wersji. Super spalanie! Walcz o swoje kształty!

Butt like a Brazilian Workout – która z nas nie marzy o brazylijskich pośladkach w połączeniu ze smukłą talią? Ten trening zapewni wyrzeźbienie i podniesienie pośladków. Zwykle ćwiczenia Tiffany są w oparciu o ciężar własnego ciała, ale tu dodatkowym obciążeniem są hantle – dla jeszcze lepszych efektów!

The bikini ABS – nie ma dobrego treningu bez ćwiczenia mięśni brzucha! Idealne właśnie przed sezonem bikini – wakacyjny klimat czuć w tym zestawie!

Preety Mama Pregnancy Workout – to serie treningów dla kobiet w ciąży. Tiffany ma też propozycje dla kobiet zaraz po porodzie.

To chyba te najbardziej popularne i najbardziej charakterystyczne treningi Tiffany, choć w sieci znajdziemy ich jeszcze dużo, dużo więcej. Naprawdę jest w czym wybierać! Szczególne polecenia są np. treningi rozciągające z elementami medytacji – polecane na zakończenie treningu.