Ćwiczenia na pośladki w domu [WIDEO]. Domowy trening z Sylwią Wiesenberg!

2014-11-26 11:40

Poznaj skuteczne ćwiczenia na zgrabne i jędrne pośladki i ćwicz w domu! Trenować możesz przy wykonywaniu codziennych czynności: oglądając telewizję lub gotując obiad. Obejrzyj 3 filmiki wideo z Sylwią Wiesenberg i zobacz jak ćwiczyć mięśnie pośladków, żeby efekty były naprawdę dobre!

Ćwiczenia na pośladki w domu [WIDEO]. Domowy trening z Sylwią Wiesenberg!
Autor: thinkstockphotos.com

Spis treści

  1. Sylwia Wiesenberg: ćwiczenia na zgrabne pośladki
  2. Ćwiczenia na zgrabne pośladki w domu

Sylwia Wiesenberg: ćwiczenia na zgrabne pośladki

Trenerka pokazuje, że ćwiczyć można nawet w sytuacjach, które nie kojarzą się z aktywnością fizyczną. Nie wiesz jeszcze, jak połączyć modelowanie sylwetki z oglądaniem telewizji? Obejrzyj filmik prezentujący proste ćwiczenia wzmacniające mięśnie pośladków, które możesz robić nie odrywając wzroku od ulubionego programu.

Wykonywane regularnie wymachy nóg i napinanie określonych partii mięśni, proponowane przez Sylwię Wiesenberg, przyniosą zaskakujące efekty!

Wskazówka: w zależności od zaawansowania, każde ćwiczenie powtarzaj od 20 do 50 razy.

źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

Ćwiczenia na zgrabne pośladki w domu

Ćwicz przy wykonywaniu codziennych czynności. Okazuje się, że modelować kształt pośladków możesz gotując zupę lub... krojąc czosnek! Zobacz jak ćwiczyć w kuchni:

źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

źródło: Dzień Dobry TVN/ x-news

To ci się przyda

Sylwia Wiesenberg - instruktorka fitnessu, autorka metody TONIQUE, dzięki której stała się jedną z ulubionych trenerek Amerykanów. Jej metoda to nie tylko trening, ale też zmiana podejścia do życia (sposobu odżywiania, stosunku do aktywności fizycznej, akceptacji własnego ciała). Według założeń Sylwii, każdy trening, pomimo włożonego w niego wysiłku, powinien być kojarzony z relaksem - ma sprawiać przyjemność. To czas, kiedy można skupić się tylko na sobie, na właściwym wykonywaniu ćwiczeń i zrelaksować się.