63-letnia Beata Kozidrak wygląda oszałamiająco. Wykluczyła z diety jeden produkt

2024-01-20 10:05

Beacie Kozidrak można pozazdrościć nie tylko potężnego głosu, ale także zgrabnej figury oraz długich i smukłych nóg. Aż trudno w to uwierzyć, że ma 63 lata. Jak ona to robi, że tak obłędnie wygląda? Oto jej sekret.

Beata Kozidrak
Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS 63-letnia Beata Kozidrak wygląda oszałamiająco. Wykluczyła z diety jeden produkt

Ma 63 lata i wciąż zachwyca zgrabną sylwetką

Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm, już wiele lat temu podbiła swoim głosem polską scenę muzyczną i serca milionów słuchaczy. Ma na swoim koncie wiele ponadczasowych przebojów, takich jak „Co mi Panie dasz”, „Szklanka wody” czy „Biała armia”. Na estradzie czuje się jak ryba w wodzie i ma świetny kontakt z publicznością w różnym wieku. Jej piękne stroje przykuwają wzrok, a także podkreślają jej obłędną sylwetkę oraz długie i smukłe nogi.

Wielu z nas zastanawia się, jak ona to robi. W jednym z wywiadów Beata Kozidrak przyznała, że figurę zawdzięcza wieloletniej aktywności na scenie. W wolnych chwilach między koncertami starała się relaksować i uprawiać sport, m.in. chodziła na basen lub dużo jeździła na rowerze

Jak schudnąć i mieć płaski brzuch?

Beata Kozidrak wykluczyła jeden produkt z menu

Z czasem artystka zaczęła skarżyć się na pogarszający stan zdrowia. Miała bowiem problemy z nadciśnieniem. To była jej motywacja do zmiany stylu życia. Piosenkarka skorzystała z pomocy dietetyczki, która ułożyła dla niej specjalny plan żywienia i ograniczyła spożywanie kalorii do 1500 kalorii dziennie.

Jak zaznaczyła Beata Kozidrak, śniadanie jest dla niej najważniejszym posiłkiem dnia. Musi być ono pełnowartościowe, obfite, dostosowane do potrzeb oraz w duchu eko. Wsłuchuje się w potrzeby swojego organizmu. Czasem jednak zrobi wyjątek i w chwili słabości skusi się na śledzie czy majonez.

Artystka wykluczyła ze swojego menu wszelkie słodkości. Podjęcie tej decyzji nie było dla niej trudne. Powiedziała w rozmowie z portalem plotek.pl, że nie jest łasuchem i nie przepada za ciastkami i słodyczami.