Niesamowita metamorfoza Agnieszki Kotońskiej. Wykluczyła cztery produkty i schudła 40 kilogramów

2023-08-04 15:08

Agnieszka Kotońska zyskała popularność jako uczestniczka programu rozrywkowego pt. “Gogglebox. Przed telewizorem”. Widzowie zapamiętali ją jako wyjątkowo pozytywną postać o dużym poczuciu humoru. Gwiazda postanowiła zmienić swój wygląd i schudła aż 40 kilogramów. Niewiarygodne jak teraz wygląda.

Niesamowita metamorfoza Agnieszki Kotońskiej. Wykluczyła cztery produkty i schudła 40 kilogramów
Autor: Fot. Instagram, Agnieszka Kotońska_official, https://www.instagram.com/p/CDJoiwypVfP/?img_index=1

Kiedy na antenie TTV pojawił się program “Gogglebox. Przed telewizorem” widzowie mogli odprężyć się słuchając zabawnych komentarzy prowadzących. Jedną z nich była Agnieszka Kotońska wraz z mężem i synem. Odnosili się do różnych prezentowanych na antenie materiałów, jednak dziś wygląda zupełnie inaczej, a wszystko przez odchudzanie.

Kasia i Jędrek Gąsienicowie: Gwiazdy „Gogglebox” opowiadają o seksie i pieniądzach

Gwiazda Gogglebox schudła 40 kilogramów. Zdradziła sekret przemiany

Marzenie o szczupłej sylwetce dotyczy wielu kobiet. Jednak ich realizacja często nie dochodzi do skutku. Kluczowa jest konsekwencja. Agnieszka Kotońska podzieliła się swoją metodą na zrzucenie zbędnych kilogramów. W mediach społecznościowych zamieściła post, w którym wyjaśnia, jak udało się jej uzyskać tak oszałamiający efekt.

Zanim podjęła decyzję o rozpoczęciu przemiany ważyła 106 kg. Postanowiła jednak, że postawi na zdrowe odżywianie. Jak sama przyznaje nie było łatwo, ale efekt wynagrodził trud.

Sekretem było wyeliminowanie błędów żywieniowych. Kotońska zrezygnowała z jedzenia słodyczy, pieczywa, alkoholu i słodkich napojów. Postanowiła zamienić niezdrowe przekąski na warzywa oraz postawiła na aktywność fizyczną.

Pokusy są na każdym rogu, ale gwiazda nadal walczy o siebie

Po tym jak udało się jej pozbyć nadmiernych kilogramów zaczęła motywować i zachęcać inne kobiety, by walczyły o siebie. Gwiazda zrezygnowała nie tylko dotychczasowej wagi. Jej włosy, które dotąd były w kolorze jasnego blondu nieraz połączonego z różem zyskały zupełnie nowe oblicze. 

Dziś Kotońska wygląda o 10 lat młodziej. Zaznacza jednak, że pokus nie brakuje, zwłaszcza na wakacjach. Mimo to nie poddaje się i chce utrzymać piękny wygląd. Podkreśla, że drogą do zmiany jest podjęcie decyzji, a później konsekwencja w działaniu, a każdy moment jest dobry na nowe rozdanie.