Tak dba o sylwetkę była Miss Świata. Aneta Kręglicka zdradziła, ile waży

2023-08-20 12:23

Aneta Kręglicka od lat imponuje swoją urodą i zgrabną sylwetką. Gwiazda podzieliła się na mediach społecznościowych fotografiami z wakacyjnego wyjazdu do Hiszpanii. Prezentując się w bikini, przyciąga uwagę wielu internautów. W czym tkwi sekret idealnej figury byłej Miss Polonia?

Tak dba o sylwetkę była Miss Świata. Aneta Kręglicka zdradziła, ile waży
Autor: Instagram.com/@anetakreglicka_official

W 1989 roku Aneta Kręglicka stała się szeroko rozpoznawalną postacią w świecie mody, kiedy to najpierw triumfowała jako najpiękniejsza Polka, a następnie zdobyła tytuł Miss Świata w Hongkongu. Po tych sukcesach jej kariera w branży modelingowej nabrała tempa. Chociaż obecnie nie jest już tak aktywna na wybiegach, jak kiedyś, nie odeszła całkowicie od modelingu. Obecnie 58-letnia modelka skoncentrowana jest na prowadzeniu własnej firmy oraz aktywności w mediach społecznościowych. Niedawno celebrytka podzieliła się z fanami sekretami swojej formy i doskonałej figury.

Aneta Kręglicka na wakacjach. Fani zachwyceni figurą gwiazdy

Była Miss Świata, spędza obecnie czas na słonecznych plażach Hiszpanii. Z radością dzieli się wrażeniami z wakacji w mediach społecznościowych. Wspomniała również, że kraj ten budzi w niej ambiwalentne uczucia.

- Hiszpania jest.. No właśnie, jaka jest naprawdę? Z moich dotychczasowych doświadczeń czasami nie do zniesienia, ale bywa też klimatyczna i smaczna, o ile daleka od typowej turystyki – czytamy w opisie pod zdjęciem. To jednak nie przeszkadza pięknej Polce w pełnym relaksie i korzystaniu z uroków tego zakątka świata.

Na jednym ze świeżych zdjęć Kręglicka prezentuje się na plaży w pełnej krasie. Zachwyceni internauci w komentarzach pod zdjęciem nie szczędzili komplementów pod jej adresem gwiazdy. "Super figura przepraszam, ale o wiek kobiety nie należy pytać, ale sam tak od siebie 18 daje", "Jezusie jaki ogień", "Idealna", "Ależ piękna figura", "Nasza polska Elle Macperson".

Aneta Kręglicka. Jak dba o sylwetkę, jakie sporty uprawia?

W komentarzach pojawiały się również pytania dotyczące jej sposobów na utrzymanie tak znakomitej sylwetki. Aneta szybko udzieliła odpowiedzi, wyjaśniając swój reżim treningowy. - Na pewno nie osiągnęłam tego, siedząc na kanapie – zaznaczyła.

Opowiadając o swoim treningu, Kręglicka zdradziła, że biega 2 do 3 razy w tygodniu, gra w golfa i codziennie ćwiczy w domu przez 30 minut – kombinując różnorodne ćwiczenia z gumami, ciężarkami oraz pilates. Dzięki temu nie traci czasu na dojazdy do siłowni i jest zadowolona z efektów.

"Biegam 2/3 razy w tygodniu, od jakiegoś czasu gram też w golfa (18 dołków, to jest dobry wysiłek) i z powodu braku czasu, obecnie ćwiczę codziennie 30 minut samodzielnie w domu - zestaw ćwiczeń z gumami, ciężarkami, pilates, streching i trochę jogi na różne partie mięśni. Dzięki treningowi w domu nie tracę czasu na dojazdy i na razie zadowalają mnie efekt" – zdradza Kręglicka.

Ile waży Aneta Kręglicka?

Jedna z jej fanek zapytała o aktualną wagę gwiazdy. Kręglicka bez wahania odpowiedziała, że waży 51 kg. Ale jednocześnie podkreśliła, że każda kobieta jest inna i nie warto porównywać się z innymi. - Każda z nas, to inna figura, grubość kości, predyspozycje. Dlatego nigdy nie należy się z nikim porównywać, bo zawsze znajdziecie się ktoś szczuplejszy i zgrabniejszy. Ja wsłuchuję się w siebie i po latach doskonale wiem, co mi służy, a co na pewno nie – czytamy. Ponadto celebrytka wyznała, że nie liczy kalorii, ale stara się być aktywna, zwłaszcza podczas wakacji. Co ciekawe podczas urlopu pozwala sobie czasem na małe kulinarne grzeszki.

Pamiętajcie: magiczne diety nie istnieją. Jeżeli planujesz zrzucić wagę, zamiast eksperymentować na sobie z kolejnymi "rewolucyjnymi" dietami, skonsultuj się z dietetykiem lub lekarzem. Eksperci doradzą ci, jak skutecznie i przede wszystkim – w sposób zdrowy i bezpieczny zdobyć wymarzoną sylwetkę.

Poradnik Zdrowie - Warzywa