Dieta odchudzająca Marty Grycan czyli jak schudła Grycanka

2013-01-03 11:45

Zastanawiasz się jak schudła Grycanka? Marta Grycan twierdzi, że nie stosuje żadnej rygorystycznej diety odchudzającej, a mimo to schudła w ciągu trzech miesięcy 10 kilogramów. Jeśli właśnie zaczynasz odchudzanie, poznaj sekrety odchudzającej diety Grycanki - być może uznasz, że warto te zasady wprowadzić w życie.

Dieta odchudzająca Marty Grycan czyli jak schudła Grycanka
Autor: thinkstockphotos.com Zastanawiasz się jak schudła Grycanka? Marta Grycan twierdzi, że nie stosuje żadnej rygorystycznej diety odchudzającej, a mimo to schudła w ciągu trzech miesięcy 10 kilogramów. Jeśli właśnie zaczynasz odchudzanie, poznaj sekrety odchudzającej diety Grycanki - być może uznasz, że warto te zasady wprowadzić w życie.

Dieta Marty Grycan nie jest skomplikowana, choć jak sama Grycanka zdradza, zawiera sekretny składnik, który zostanie ujawniony już niedługo w jej najnowszej książce.

Regularne posiłki to podstawa diety Grycanki

Marta Grycan, która od kilku miesięcy prowadzi program "Polski turniej wypieków" (Bake off), podkreśla, że nie stosuje żadnych drastycznych wyrzeczeń i nie uprawia żadnych sportów, a mimo to chudnie. Dlaczego? Bo postawiła na regularne posiłki (3-4 dziennie) i zrezygnowała z fast foodów. Ale to nie wszystko.

Magiczny napój Marty Grycan

Dieta Grycanki opiera się na magicznym napoju, który znany jest wszystkim odchudzającym się z niezwykle restrykcyjnej diety Lemon Detox Diet. Napój ten jest mieszanką wody, pieprzu cayenne, soku z cytryny i syropu klonowego. Marta wypija codziennie co najmniej dwa litry tego płynu. Poza tym większość potraw przyprawia tymiankiem, który od wieków ceniony jest za swe właściwości ułatwiające trawienie.

Uśmiech ułatwia odchudzanie

Marta Grycan podkreśla w wywiadach, że trzeba dużo się uśmiechać i codziennie dbać o siebie. Osoba szczęśliwa wygląda pięknie bez względu na swoją wagę. A jeśli akceptujesz siebie, łatwiej osiągasz wszystkie wyznaczone sobie cele. Również te związane z odchudzaniem.