Magda Gessler zrzuciła 13 kilogramów. "Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny"

2022-12-12 10:32

Magda Gessler - znana polska restauratorka i gwiazda TVN schudła aż 13 kilogramów. Magda ma 69 lat, ale swoim przykładem pokazuje, że wiek nie stanowi przeszkody w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Jak udało jej się osiągnąć tak spektakularny sukces bez wyrzeczeń?

Magda Gessler zrzuciła 13 kilogramów. Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny
Autor: Instagram Magda Gessler zrzuciła 13 kilogramów. "Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny"

Magda Gessler zachwyca figurą, a fani nie szczędzą jej komplementów. Niedawno umieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak wiele kilogramów straciła. Internauci wypytują o sekret odchudzania restauratorki. Trzeba przyznać, że wygląda doskonale. 

Wformie ćwiczenia na boczki

Magda Gessler schudła 13 kilogramów

Restauratorka wyznała, że nie stosuje głodówek, a tym bardziej nie jest zwolenniczką rygorystycznych diet. Jej sukces tkwi w tym, że zjada mniej niż zwykle. Magda Gessler schudła aż 13 kilogramów, nie stosując żadnej diety, która mogłaby negatywnie odbić się na jej zdrowiu. 

"Jem mniejsze porcje. To żadne odkrycie, ale działa! Nigdy nie odchudzam się rygorystycznie. Nakazy i zakazy nie działają dobrze. Najważniejszy jest spokój, zaufanie sobie i zachowanie równowagi" – wyznała Magda Gessler w rozmowie z "Party".

Sekret wagi według restauratorki

Mniejsze porcje posiłków to nie wszystko. Gwiazda zdradza także, że ze swojego menu prawie całkowicie wyrzuciła mięso oraz dba o nawodnienie organizmu.

"Jest mnie mniej już o 13 kilogramów. Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin".

Czytaj też: Picie większej ilości wody może pomóc w odchudzaniu. Jak? Trzy konkretne korzyści

Magda Gessler nie stosuje się do zasady pięciu posiłków dziennie. Zdradza też, co zwykle jada na śniadanie.

"Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy" - zdradziła.

Menu Magdy Gessler obfituje w dużą ilość warzyw, uwielbia pieczone ziemniaki, pomidory, chętnie sięga po ryby. Nie ma w nim miejsca na węglowodany. Celebrytka wyznaje, że tak opracowany sposób odżywiania daje jej mnóstwo energii. 

Czytaj też: Wymienniki węglowodanowe: tabela pomoże ułożyć dietę

Restauratorka przyznaje, że w utrzymaniu szczupłej sylwetki pomaga jej dynamiczny tryb pracy. "Chyba mój sposób na dietę cud to intensywna praca! Ciągle jestem w biegu, ale jednocześnie staram się nie zapominać o regularności w jedzeniu" - zaznaczyła.