Magdalena Stużyńska zachwyca nową sylwetką. Zdradziła, jak tego dokonała

2023-11-30 16:45

Magdalena Stużyńska, znana między innymi z produkcji "Złotopolscy" i "Przyjaciółki", pozbyła się zbędnych kilogramów. Po serii zachwytów nad jej nową sylwetką aktorka ujawniła tajniki swojej spektakularnej metamorfozy.

Magdalena Stużyńska
Autor: PIOTR PIWOWARSKI / SE / EASTNEWS Magdalena Stużyńska zachwyca nową sylwetką. Zdradziła, jak tego dokonała

Największą popularność i sympatię widzów Magdalena Stużyńska zaskarbiła sobie, wcielając się w rolę Marcysi w kultowym serialu "Złotopolscy". Otrzymała jedną z głównych ról w produkcji "Przyjaciółki", gdzie gra jako Anka. Jakiś czas temu zaskoczyła fanów swoim odmienionym wyglądem. Zrzuciła 10 kilogramów i wypiękniała, a to za sprawą zdrowej i odpowiednio zbilansowanej diety.

W formie 24: 5 błędów spowalniających odchudzanie

Magdalena Stużyńska schudła. Oto jak udało się jej to osiągnąć

Aktorka dba o zdrowie dobre nawyki żywieniowe. Świetnie się u niej sprawdza rozkład posiłków co 3-4 godziny, a ostatni je nie później niż trzy godziny przed pójściem spać. Stużyńska przyznała, że dania często przygotowuje na parze i dzięki temu są pełne witamin i składników mineralnych. W jej jadłospisie nie brakuje warzyw, mięsa, ryb i produktów nabiałowych.

Zaznaczyła, że nie jest fanką wegetarianizmu ani weganizmu. – Staram się wybierać jak najchudsze produkty. Lubię mięso, ale wybieram takie, które pochodzi od sprawdzonych producentów – wyjaśniła.

Zdradziła, jaki radzi sobie z napadami głodu

Aktorka znalazła sposób na okiełznanie napadów głodu. Gdy odczuwa wilczy apetyt, wtedy pije wodę z dodatkiem soku z cytryny. Ze względu na zawartość błonnika rozpuszczalnego wartościowy i niskokaloryczny napój wspomaga uczucie sytości. Stosując ten patent, aktorka nie ma ochoty na niezdrowe i wysokokaloryczne przekąski. - To świetny sposób na to, by nie podjadać między posiłkami – podkreśliła.

Stużyńska przeszła spektakularną przemianę. - Jestem zadowolona z efektów. Czuję się lżej i mam więcej energii – dodała. Dzięki temu, że aktorka wypracowała zdrowe nawyki i prawidłowo się odżywia, może cieszyć się tak znakomitą formą.