Tabletki z tasiemcem na odchudzanie. Gdzie kupić i ile kosztują tabletki z tasiemcem?

2013-03-05 10:40

Pojawiły się informacje, że dieta tasiemcowa czyni cuda. Jednak żaden lekarz nie zaleca takiej metody odchudzającej. Tabletki najłatwiej kupić przez Internet - na forach ogłaszają się dystrybutorzy, którzy prawie nie wspominają o dramatycznych skutkach ubocznych.

Tabletki z tasiemcem na odchudzanie. Gdzie kupić i ile kosztują tabletki z tasiemcem?
Autor: Photos.com Tabletki z tasiemcem na odchudzanie. Gdzie kupić i ile kosztują tabletki z tasiemcem

Spis treści

  1. Gdzie kupić tabletki z główką tasiemca?
  2. Ile kosztują tabletki z pasożytem?

Ogromna potrzeba schudnięcia jest bolączką wielu kobiet. Niektóre sięgają po chińskie tabletki z tasiemcem. Gdzie są dostępne i ile kosztują środki, które powoduja awitaminozę i anemię?

Gdzie kupić tabletki z główką tasiemca?

Tabletki z tasiemcem kupuje się w Internecie. Numery kontaktowe dostępne są na różnorakich forach i w serwisach aukcyjnych. W sieci informacje o cudownym działaniu tabletek przyćmiewają apele lekarzy o tragicznych skutkach ich zażywania. Warto jednak zawczasu dowiedzieć się, w jaki sposób pozbyć się tasiemca, już po „cudownej diecie". W ciele człowieka tasiemiec osiąga długość 15 metrów. Skuteczne pozbycie się pasożyta nie jest jednak takie proste, jak wynika z informacji udostępnianych przez dystrybutorów. Leczenie farmakologiczne jest długotrwałe i męczące.

Ile kosztują tabletki z pasożytem?

Tabletki z główką tasiemca kosztują około 2000 zł za 30 tabletek, ale na popularnych serwisach aukcyjnych można kupować je też pojedynczo. Klienci negocjują, a dystrybutorzy obniżają ceny nawet o połowę, bo konkurencja na rynku jest bardzo duża. Metoda jest kontrowersyjna i szkodzi nie tylko zdrowiu, ale także życiu niektórych pacjentów, dlatego wszystkim zależy, żeby sprzedać podejrzany towar z Chin jak najszybciej.

Na dobre ceny i obietnice niewiarygodnych efektów nabierają się głównie polskie nastolatki, które nie zastanawiają się nad przyszłymi skutkami. Połykanie tabletek z główką tasiemca prowadzi do zagnieżdżenia „robaka” w organizmie. Efekt utraty wagi jest bardzo szybki. Jednak wtedy też zaczynają się komplikacje: wymioty, bóle głowy, biegunka, awitaminoza. Lekarze przestrzegają przed tym sposobem na odchudzanie. Wprowadzenie tasiemca do organizmu prowadzi do wycieńczenia organizmu, zakażeń układu pokarmowego lub anemii.