Uczestniczka „Sanatorium Miłości” zrzuciła ponad 10 kilogramów. Zdradziła swój sekret

2024-05-23 14:33

Pani Maria Oleksiewicz, która kojarzona jest z udziału w 6. edycji programu „Sanatorium miłości, przeszła metamorfozę. Postanowiła podjąć walkę z dodatkowymi kilogramami w trosce o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych i wyjawiła sekret swojej przemiany.

Maria Oleksiewcz
Autor: Facebook: Maria Oleksiewicz Uczestniczka „Sanatorium Miłości” zrzuciła ponad 10 kilogramów. Zdradziła swój sekret

„Sanatorium miłości” to wielki hit w ramówce Telewizji Polskiej, w którym seniorzy i seniorki szukają swojej drugiej połówki podczas turnusu. Widzowie pokochali miłosne perypetie kuracjuszy. Od marca tego roku ruszyła 6. edycja programu, w który wzięła udział pani Maria Oleksiewicz. Ta elegancka kobieta została okrzyknięta królową turnusu. Nie bała się powiedzieć wprost, co myśli, ale przy tym okazywała ciepło i dużo serdeczności w stosunku do drugiej osoby.

5 błędów spowalniających odchudzanie

Metamorfoza pani Marii z „Sanatorium miłości”

W ostatnim odcinku pani Maria zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące jej wyglądu. - Przed wejściem do tego programu miałam bardzo dużo zastrzeżeń co do swojej osoby, jeżeli chodzi o moją tuszę. I że będą mnie uczestnicy dyskryminować - powiedziała seniorka.

Gdy zakończyły się zdjęcia do programu i zgasł blask jupiterów, pani Maria postanowiła zawalczyć o siebie oraz zrzucić dodatkowe kilogramy w trosce o zdrowie i lepsze samopoczucie. Efekty przemiany robią wrażenie. W mediach społecznościowych opublikowała post wraz z aktualnymi zdjęciami.

„Strach, schudłam po programie 12 kg od października. Zdrówko” - poinformowała na Facebooku uczestniczka „Sanatorium miłości”.

Pod postem kuracjuszki pojawiało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. „Wygląda Pani pięknie”, „Jesteś super, tak trzymaj bije od ciepło i humor”, „Jak to się robi? Bo ja nie umiem zrzucić 5 kg”, „Brawo to dla zdrowia pani Mario” - brzmią komentarze pod wpisem uczestniczki „Sanatorium miłości”.

W jaki sposób pani Maria schudła?

Jak się okazuje, seniorka wyeliminowała ze swojego codziennego jadłospisu potrawy mączne, ryż, makaron i słodycze. Aby poprawić zdrowie, wspomóc odporność i kondycję fizyczną korzysta z komory normobarczynej, czyli bezinwazyjnej tlenoterapii.

Przemianę pani Marii skomentowała też koleżanka Janina z programu: „Dobra robota. Będziesz jak modelka”. 

Sonda
Stosujesz zioła na odchudzanie?