Żona Pierce'a Brosnana schudła 45 kg. Keely Smith przeszła niesamowitą metamorfozę

2024-06-13 14:05

Keely Shaye Smith, żona popularnego aktora Pierce'a Brosnana przez lata musiała mierzyć się z krytyką opinii publicznej. Większość z nich sprowadzała się do jej wyglądu i wagi. Teraz jednak kobieta przeszła niesamowitą metamorfozę. Zrzuciła 45 kilogramów.

Żona Pierce'a Brosnana schudła 45 kg. Keely Smith przeszła niesamowitą metamorfozę
Autor: fot. Instagram/@piercebrosnanofficial Żona Pierce'a Brosnana schudła 45 kg. Keely Smith przeszła niesamowitą metamorfozę

Żona Pierce'a Brosnana przeszła zaskakująca metamorfozę. Zrzuciła 45 kg

Znany między innymi z roli Jamesa Bonda Pierce Brosnan zyskał niemałe grono fanów. Aktor na zawsze wpisał się w historię kina. Jeśli chodzi o życie prywatne, to już od ponad 20 lat jest w związku z dziennikarką Keely Shaye Smith. Para poznała się przez przypadek na jednej z meksykańskich plaż w 1994 roku. Obecnie są bardzo szczęśliwi i doczekali się nawet dwójki synów, 27-letniego Dylana Thomasa oraz 23-letniego Parisa Becketta.

Partnerka gwiazdora nie miała łatwo. Wiele osób chętnie dzieliło się swoimi nieprzyjemnymi spostrzeżeniami na temat jej wyglądu. Nie raz można było usłyszeć bądź przeczytać uwagi na temat tego, ile waży. Brosnan jednak zawsze stawał w jej obronie. Zawsze mówił otwarcie, że kocha ją niezależnie od tego jak wygląda.

Teraz jednak Smith przeszła niesamowitą metamorfozę. Jak donosi Freshers Live, dziennikarka schudła aż 45 kg. Wraz z tym posypała się fala komentarzy, w których fani chwalili zmianę, jaką przeszła Smith. 

Fani w komentarzach pod postem na Instagramie zachwycali się: Wyglądacie pięknie", "Wspaniała para", "Piękna Keely" czy "Najlepsze życzenia dla Ciebie i twojej pięknej żony".

Totalna metamorfoza żony Zenka Martyniuka! Jakim cudem Danuta tak schudła?

Metamorfoza Keely Shaye Smith. To inspiracja dla wielu

Transformacja Keely Smith zaskoczyła wiele osób. Porównując jej zdjęcia przed i po wiele osób nie może uwierzyć, że była to ta sama osoba. Niestety dokładne metody jej odchudzania nie zostały ujawnione, jednak Keely musiała dokonać znaczących zamian w stylu życia, by pozbyć się 45 kilogramów.

Co więcej, żona aktora musiała zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, w tym presji społecznej i zwątpieniu. Do tej pory paparazzi przyłapywali parę na wspólnej jeździe na rowerach. Nie jest jednak wykluczone, że Kelly zdecydowała się na trenera personalnego, albo zdecydowała się na ćwiczenia wraz z mężem i synami, którzy są w doskonałej formie.

Nie ma jednak wątpliwości, że tak spektakularna transformacja wymagała wielu ćwiczeń i zbilansowanej diety. Przypominamy, że połączenie zdrowiej diety z regularnymi ćwiczeniami nie tylko sprzyja utracie wagi, ale również poprawia ogólne samopoczucie. Należy pamiętać, że każdy człowiek jest wyjątkowy i nie każdy będzie podobnie reagował na tę samą dietę czy zestaw ćwiczeń. Warto więc skonsultować się ze specjalistą przed rozpoczęciem diety.

Sonda
Wierzysz, że nawet drobne zmiany pomagają schudnąć?