Odwiedź Bulwary Wiślane w weekend - czeka na Ciebie moc atrakcji!

2019-05-09 14:42

W najbliższy weekend 11 i 12 maja zapraszamy na Bulwary Wiślane, gdzie na dzieci i dorosłych czeka dobra zabawa. Wśród atrakcji m.in. trening z profesjonalną instruktorką, gry i zabawy dla dzieci oraz wystawy zdjęć - sprawdź szczegóły!

Bulwary
Autor: Archiwum ZPR Media SA

Spis treści

  1. Sobota:
  2. Niedziela:

Jeśli szukasz ciekawej rozrywki na weekend 11-12 maja i mieszkasz w Warszawie lub okolicach, zapraszamy na Bulwary Wiślane. Oto atrakcje, które czekają na Ciebie i Twoją rodzinę! Warto dodać, że udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Sobota:

W godzinach 12.00-13.00 przy scenie odbędą się zajęcia sportowe Stretching z Kamą nad Wisłą, które poprowadzi Kama Nienałtowska. Zajęcia opracowane przez Kamę, oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy na temat anatomii ciała, łączą w sobie elementy gimnastyki, tańca, fitnessu i jogi. Ułożone zostały w odpowiedni sposób tak, aby zwiększyć zakres ruchu, wzmocnić ciało i wpłynąć na poprawienie świadomości i precyzji ruchu. Zapraszamy wszystkich chętnych w wygodnych do ćwiczeń strojach oraz z zapasem wody do picia.

Od 12.00-17.00 w strefie animacji (tarasy przy pawilonie Bella Italia na bulwarze gen. Pattona) gry i zabawy dla dzieci prowadzić będą animatorzy Parku Rozrywki Julinek.

Od południa do godziny 17.00 w okolicach sceny zaprezentowana zostanie wystawa pt. "Szwecja pejzaże powieści kryminalnej" użyczona przez Ambasadę Szwecji. Na rollupach zamieszczono zdjęcia pejzaży, miast występujących w szwedzkich powieściach kryminalnych, zdjęcia wybranych autorów powieści oraz teksty-impresje autorstwa Mariusza Czubaja, dziennikarza, eksperta w gatunku kryminału i autora powieści kryminalnych.

Niedziela:

Od 12.00-17.00  w strefie animacji (tarasy przy pawilonie Bella Italia na bulwarze gen. Pattona) gry i zabawy dla dzieci prowadzić będą animatorzy Parku Rozrywki Julinek.

O 17.00 w pawilonie Galeria przy plaży odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej WSPOMNIEŃ CZAR - DEBIUTANTKI I NOSTALGICZNE FOTOGRAFIE. Zapraszamy wszystkich, by przenieśli się do przedwojennej Warszawy i magicznego klimatu z lat 20. i 30. Wernisażowi towarzyszyć będzie pokaz mody "Debiutantek", które wystąpią w strojach z epoki autorstwa Katarzyna Markiewicz Costume & Makeup designer – absolwentki Wyższej Szkoły Artystycznej.

O 18.00 na SCENIE obok pawilonu Bella Italia odbędzie się inauguracja nadwiślańskiego sezonu potańcówek retro, które są planowane w każdą niedzielę wieczorem (aż do końca września). W programie przewidziany jest pokaz tanga argentyńskiego w wykonaniu Małgorzaty Jaworskiej i Rafała Witkowskiego. A następnie goście zaproszeni zostaną do wspólnej zabawy.