Park Rozrywki w Julinku kończy 5 lat! Świętuj razem z CLEO już 19 maja

2019-05-15 9:23

Oprócz występu naszej pięknej Słowianki będziecie mogli zobaczyć pokaz umiejętności uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku oraz spektakl "Bajkowe Podróże" przygotowany przez aktorów Teatru Prima.

Park Rozrywki w Julinku kończy 5 lat! Świętuj razem z CLEO!
Autor: materiały prasowe

Park Rozrywki Julinek znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego – zaledwie 30 km od Warszawy. To miejsce jedyne w swoim rodzaju nie tylko na mapie Mazowsza i Polski, ale także w skali całego świata. Umiejscowiony na terenie dawnej Bazy Cyrkowej, pielęgnuje cyrkowe tradycje i promuje kulturę teatru. Oferuje więc połączenie wypoczynku w naturze i beztroskiej zabawy dla całej rodziny z kulturą i edukacją.

Do dyspozycji Gości Parku jest Kraina Dmuchańców, nowoczesny Park Linowy, pole do Mini Golfa, profesjonalne animacje oraz weekendowe przedstawienia cyrkowe i teatralne. Na miejscu dostępny jest duży parking, hotel, dwie restauracje oraz duża strefa eventowa.

Z okazji 5. urodzin Julinka czeka na Was nie tylko koncert CLEO, ale - jak na urodziny przystało - również wielki tort!

Stałym elementem będą oczywiście nasze wesołe animacje, zabawa w Krainie Dmuchańcy, na polu do Mini Golfa, placu zabaw z wielką poduszką czy w Parku Linowym.

Musicie tu być z nami! To będzie coś naprawdę wyjątkowego!

Park Rozrywki w Julinku kończy 5 lat! Świętuj razem z CLEO!
Autor: materiały prasowe

BILETY:

5 PLN - młodzież i dorośli (16+)

48 PLN - dzieci (4-15 lat) - w cenie biletu wstępu: przedstawienia teatralne i pokaz cyrkowy w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej, nieograniczona zabawa w Krainie Dmuchańców, minigolf, żyroskop, wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, plac zabaw, samochodziki na pedały, program animacyjny oraz 1 trasa parku linowego dostosowana do wieku dziecka.

Dzieci do lat 3 - WSTĘP WOLNY

Bilety do kupienia na miejscu.

Więcej informacji:

Facebook: https://www.facebook.com/events/533158900550577/

Strona internetowa: www.julinek.com.pl