Krzysztof Radzikowski z "Googlebox" schudł ponad 30 kg. Imponujące rezultaty metamorfozy

2023-08-12 12:45

Krzysztof Radzikowski, znany z udziału w programie "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym ogląda telewizję obok Dominika Abusa, podzielił się z fanami imponującymi rezultatami swojej znaczącej przemiany. Były strongman zdołał już zgubić ponad 30 kilogramów i nie zamierza na tym poprzestać.

Krzysztof Radzikowski z Googlebox schudł ponad 30 kg. Imponujące rezultaty metamorfozy
Autor: Instagram @krzysztofradzikowski

Krzysztof Radzikowski przeszedł znaczącą metamorfozę. Schudł ponad 30 kilogramów, znalazł miłość i został ojcem. W jego życiu wiele się zmieniło, jednak jedno pozostało niezmienne – wciąż pojawia się na kanapie w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" obok Dominika Abusa. Niemniej ani Radzikowski, ani jego przyjaciel, nie przypominają stereotypowych "kanapowców".

Krzysztof Radzikowski schudł ponad 30 kilogramów

Radzikowski, który ma 41 lat, pokonał długą drogę od nauczyciela wychowania fizycznego po uznanego strongmana, po ukończeniu studiów z wychowania fizycznego i zdrowotnego na Uniwersytecie Łódzkim. Jego osiągnięcia to rezultat ciężkiej pracy i wytrwałości. Współpracując z Mariuszem Pudzianowskim, spędzał wiele czasu na siłowni, co zaowocowało m.in. tytułem II Wicemistrza Polski Strongman w 2008 roku oraz Wicemistrza Europy Strongman w 2009 roku. W 2012 roku zdobył tytuł Mistrza Świata World Strongman Federation.

Ostatnio zainteresował się sportami walki, co skłoniło go do wprowadzenia znaczących zmian. Obecnie waży 115 kilogramów, podczas gdy wcześniej, w czasie startów w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, miał wagę 150 kg przy wzroście 187 cm. Ta zmiana była wynikiem przekształcenia stylu życia i sylwetki.

Kolejna metamorfoza Krzysztofa Radzikowskiego pokazuje, że konsekwentnie dąży do osiągnięcia swoich celów. W efekcie osiągnął swój obecny stan. Jego nowa sylwetka jest widoczna na zdjęciach, które doskonale obrazują różnicę w jego wyglądzie w porównaniu do lat ubiegłych.

- 152kg vs 120kg 2018r vs teraz (5min temu) Inny trening, inne jedzenie inne potrzeby inny czas. Wtedy trzeba było dźwigać nie wyglądać. Jeszcze do tego co chce sporo brakuje wiec cisne dalej - komunikuje Radzikowski jakiś czas temu.

Obecnie zgubił jeszcze kilka kilogramów, czym ponownie pochwalił się w mediach społecznościowych:

- Cały czas do przodu 115kg - czytamy w najnowszym poście.

Warto podkreślić, że zmienił się nie tylko w kwestii wagi, ale również treningu, nawyków żywieniowych i podejścia do życia. Jak wyjaśnił w mediach społecznościowych, zmieniły się zarówno jego cele, jak i podejście do treningu oraz diety. Te zmiany nie tylko wpłynęły na jego wygląd, ale także na ogólny wydźwięk osobowości. To, co zrozumiałe z komentarzy internautów, to fakt, że odchudzanie miało niezwykle pozytywny wpływ na wygląd jego twarzy, co widać wyraźnie w rezultatach tej metamorfozy.

Poradnik Zdrowie - Warzywa