Ola Żelazo - ekspertka wformie24.pl

2014-05-16 13:54

Ola Żelazo – ekspert wformie24.pl. Instruktorka fitnessu, kulturystyki i pilatesu, zaliczana do pierwszej dziesiątki najlepszych trenerów personalnych w Polsce.

Ola Żelazo - ekspertka wformie24.pl
Autor: Kalbar

Spis treści

  1. Aleksandra Żelazo - sylwetka
  2. Ola Żelazo - trenerka nowoczesnych kobiet
  3. Dlaczego zostałam trenerką personalną?

Specjalnie dla wformie24.pl Ola Żelazo opracowała kilkuminutowe treningi wideo i zdjęcia instruktażowe z ćwiczeniami. W serwisie znajdziecie też artykuły i materiały poradnikowe Oli, które podpowiedzą jak ćwiczyć, żeby uzyskać najlepsze efekty.

Ola Żelazo - trenerka wformie24.pl
Autor: Kalbar Ola Żelazo - trenerka wformie24.pl

Aleksandra Żelazo - sylwetka

Ola to doświadczona trenerka i pasjonatka aktywności fizycznej. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. W Polskiej Akademii Sportu ukończyła kursy instruktora rekreacji ruchowej z zakresu kulturystyki, fitnessu i pilatesu.

Wie, że dobry trener musi się rozwijać, dlatego aktywnie uczestniczy w licznych szkoleniach, maratonach fitnessu i imprezach biegowych.

Jest zawsze na bieżąco z nowymi formami ruchu i aktywności. Uczestniczyła m.in. w szkoleniach kettlebell, bezpieczna aktywność przyszłych mam, stretchingu, z zakresu pilatesu, ćwiczeniach z rollerami i magic circle, w treningu z Gymstick muscle, treningu funkcjonalnym, jogi workout, TRX, z zakresu żywienia i innych. Na horyzoncie czekają już nowe szkolenia, które stopniowo będą realizowane.

Ola Żelazo - trenerka nowoczesnych kobiet

- Lubię testować nowe metody treningowe - podkreśla Ola. - Sport towarzyszył mi od najmłodszych lat. Kiedy tylko nadarzała się okazja, próbowałam sił w różnych dyscyplinach.

Ta cecha wyróżnia Olę do dziś. Od kiedy została instruktorką, śledzi trendy w fitnessie, z wielką przyjemnością testuje nowe treningi i sprzęt na siłowni. Zawsze jest na bieżąco i dlatego z łatwością dostosowuje ćwiczenia do potrzeb współczesnych kobiet. - Staram się pokazywać różne formy ruchu po to, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wychodzę z założenia, że tylko to, co sprawia nam radość i przynosi zamierzone rezultaty, może wtargnąć do codzienności, stać się hobby i pasją. W przeciwnym razie zawsze znajdziemy wiele wymówek, aby zostać przed komputerem czy telewizorem – podkreśla Ola.

Dlaczego zostałam trenerką personalną?

Mówi o sobie, że jest odważna, ale gdy pierwszy raz po urodzeniu dzieci weszła na salę treningową, poczuła się zagubiona. Nie do końca potrafiła odnaleźć się w tym miejscu. Zaczęła od ćwiczeń, które znała - na rowerze stacjonarnym i kilku maszynach aerobowych. To wystarczyło, by przypomnieć sobie, jak ważna jest dla niej aktywność fizyczna. Zdecydowała się na ćwiczenie z trenerem personalnym. Trafiła na świetnego specjalistę, z którym mogła pogłębiać wiedzę na temat fitnessu i zdrowego odżywiania. - On pomógł mi, a teraz ja pomagam innym.

Zachęcam do wspólnych ćwiczeń, które będziecie mogły wykonać w domu, na spacerze w parku, na działce… - zachęca Ola.

Bądź w formie z Olą Żelazo!

Ćwiczenia z piłką - trening Oli Żelazo