Ćwiczenia wzmacniające na świeżym powietrzu

2020-06-19 9:29

Obejrzyj wideo z krótkim treningiem na świeżym powietrzu. Ola Żelazo pokazuje, że siłownia to nie jedyne miejsce do ćwiczeń, a zamiast skomplikowanego sprzętu treningowego posłużyć może... drzewo! Zobacz, jakie ćwiczenia można robić podczas spaceru w parku.

Ćwiczenia wzmacniające na świeżym powietrzu [WIDEO]
Autor: Thinkstockphotos.com

Trening na świeżym powietrzu daje podwójne korzyści - nie tylko wzmacnia organizm i podnosi sprawność fizyczną, ale jest też sposobem na regularny kontakt z naturą.

Chcesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów i ujędrnić ciało? Możesz zacząć od spacerowania, stopniowo przechodząc w szybki marsz. Maszeruj minimum 3 razy w tygodniu po 40-50 min. Pamiętaj, że organizm zaczyna spalać tkankę tłuszczową dopiero po 30 minutach wysiłku, więc krótsze treningi nie wpłyną za zmniejszenie wagi ciała.

Żeby urozmaicić długotrwałe maszerowanie w parku, wypróbuj ćwiczenia przy drzewie.

Zobacz, jak ćwiczyć podczas spaceru w parku:

Trening w parku

Spodobały ci się te ćwiczenia? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak prawidłowo je wykonywać? Zobacz galerię zdjęć z dokładnymi opisami ćwiczeń przy drzewie:

Pamiętaj, że receptą na sukces jest regularność. Jeśli pada deszcz, nie rezygnuj z zaplanowanego treningu. Kiedy pogoda nie dopisuje, wybierz się na siłownię albo ćwicz w domu.

Sprawdź też: