Agnieszka Woźniak-Starak odkrywa tajemnicę swojej doskonałej sylwetki. To robi każdego dnia

2023-09-08 11:03

Agnieszka Woźniak-Starak, znana prezenterka i dziennikarka, nie tylko zachwyca swoim stylem, ale także piękną sylwetką. Gwiazda ujawniła swój sekret utrzymania formy, który przekształcił ją w prawdziwą modelkę.

Agnieszka Woźniak-Starak odkrywa tajemnicę swojej doskonałej sylwetki. To robi każdego dnia
Autor: PHOTO MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Agnieszka Woźniak-Starak znana jest jako jedna z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej niezawodny styl oraz eksperymenty modowe zdobywają uznanie fanów, którzy chętnie śledzą jej poczynania na Instagramie. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" jest również inspiracją dla wielu osób z uwagi na jej nieustannie zachowaną zgrabną sylwetkę.

Poradnik Zdrowie - Warzywa

Plan treningowy Agnieszki Woźniak-Starak

Jakiś czas temu Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała zdjęcie ze swojej sesji treningowej, rzucając więcej światła na swoje podejście do dbania o zdrowie i formę. W swoim wpisie wyznała, że regularne ćwiczenia stanowią klucz do utrzymania dobrej kondycji i pięknej sylwetki.

"Jak przestaję ćwiczyć, to robię się trochę wredna, dlatego na wszelki wypadek staram się ćwiczyć regularnie," napisała. Zapytana o rodzaj treningów, jakie wykonuje, odpowiedziała: "Bardzo różne. Dwa razy w tygodniu robię trening siłowy personalny, chodzę też na zajęcia grupowe, trochę siłowe, trochę cardio, ostatnio wracam do biegania, no i dość często jeżdżę konno, a to też jest niezły trening."

Jak Agnieszka Woźniak-Starak dba o urodę?

Oprócz aktywności fizycznej dziennikarka ujawniła również swoje podejście do zachowania młodzieńczego wyglądu. W rozmowie z Magdą Mołek przyznała, że nie zamierza łatwo poddawać się upływowi czasu i grawitacji. Wartość jej młodej skóry wynika nie tylko z dobrych genów, diety i stosowanych kosmetyków, ale także z dostępnych zabiegów. Agnieszka potrafi się pokazać bez makijażu i zachwyca swoją naturalnością.

"Tak, chcę zapobiegać, a nie leczyć. Myślę, że taka jest cała filozofia podejścia anti-aging. Dzisiaj mamy takie możliwości, że łatwiej jest robić coś, żeby się nie zmieniać, nie starzeć, niż żeby później odwracać te skutki" – powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak.

To właśnie podejście prezenterki do zdrowia i urody sprawia, że jest inspiracją dla wielu osób i jedną z najbardziej fascynujących postaci polskiego show-biznesu. Jej sekrety dbania o sylwetkę i urodę cieszą się ogromnym zainteresowaniem jej fanów.