Joanna Kurowska pochwaliła się nową sylwetką. Wykluczyła tylko 4 produkty z diety

2024-02-14 12:48

Od lat znana i lubiana aktorka Joanna Kurowska zaskoczyła niesamowitą metamorfozą. Podjęła walkę z dodatkowymi kilogramami w trosce o swoje zdrowie. Schudła 8 kilogramów, a teraz ujawniła swoją „tajną broń” w odchudzaniu.

Joanna Kurowska pochwaliła się nową sylwetką. Wykluczyła tylko 4 produkty z diety
Autor: Marcin Wziontek / SUPER EXPRSS Joanna Kurowska pochwaliła się nową sylwetką. Wykluczyła tylko 4 produkty z diety

Joanna Kurowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, która ma na swoim koncie kilkadziesiąt ról w serialach i filmach. Rozpoznawalność i sławę zyskała dzięki m.in. roli Jagody Karwowskiej-Bonnet w serialu „Czterdziestolatek. 20 lat później” oraz Jadwigi Graczyk w uwielbianym przez Polaków serialu pt. „Graczykowie”. Jej poczucie humoru, optymizm oraz pozytywna energia udzielają się innym.

Joanna Kurowska zrzuciła 8 kilogramów

Od jakiegoś czasu artystka wzięła się za odchudzanie i oddała się w ręce specjalistów z jednej z warszawskich klinik. Zachwycające efekty metamorfozy widoczne są już gołym okiem. Aktorka zaprezentowała nową sylwetkę na wiosennej ramówce Polsatu.

W jaki sposób Joanna Kurowska osiągnęła takie rezultaty? Zdradziła w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu”, że zgubiła 8 kilogramów pod okiem doświadczonej dietetyczki. – Czuję, że jestem na dobrej drodze, żeby lżej się czuć i lepiej wyglądać. Jak człowiek schudnie to nawet, jak założy bluzę z kapturem, to świetnie wygląda - wyznała aktorka. Dodała też, że od specjalistki otrzymuje cenne wskazówki i dzięki nim wie, co i kiedy ma jeść oraz jakie suplementy stosować.

W formie 24: 5 błędów spowalniających odchudzanie

Joanna Kurowska wykluczyła 4 produkty z menu

Aktorka zmodyfikowała swój codzienny jadłospis i unika czterech produktów: pieczywa, makaronu, mąki i ryżu. – Jem dużo warzyw, chudego mięsa i ryb. Jak pani doktor oznajmia mi, że ubył mi kolejny kilogram, jestem coraz bardziej szczęśliwa. Jestem kobietą, chcę dobrze wyglądać - ujawniła.

Joanna Kurowska waży się co dwa tygodnie, co z kolei ją motywuje do dalszej walki. - Muszę się pilnować, żeby waga nie pokazywała więcej niż ostatnio – stwierdziła. Jest też bardzo zadowolona z tego, że dietetyczka trzyma ją w ryzach i jej nie odpuszcza. Dzięki temu aktorka robi postępy i osiąga zachwycające efekty.