John Goodman schudł 90 kg. Dwa produkty wyeliminował z diety

2023-06-26 9:04

Przez wiele lat kariery znany aktor w wywiadach wspominał o swoich problemach z utrzymaniem prawidłowej masy ciała. W pewnym momencie zdecydował się prosić o wsparcie trenera. John Goodman postawił na ruch i zmienił nawyki żywieniowe. Dzięki temu zrzucił aż 90 kg.

John Goodman schudł 90 kg. Dwa produkty wyeliminował z diety
Autor: YouTube: TomTop10s John Goodman schudł 90 kg. Dwa produkty wyeliminował z diety

W jednym z wywiadów John Goodman przyznał, że ważył kiedyś ponad 181 kg. Starał się utrzymać prawidłową masę ciała, ale bezskutecznie. Wówczas wyjaśnił, że często dotykał go efekt jo-jo. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji udało mu się schudnąć aż kilkadziesiąt kilogramów.

John Goodman z diety wyrzucił dwa produkty

Aktor przez lata próbował walczyć ze swoją wagą. W końcu zdecydował się skorzystać z pomocy eksperta. Zatrudnił więc trenera sportowców.

Goodman rezultaty zobaczył, gdy wykluczył z diety dwa produkty. Zaczął ćwiczyć sześć razy w tygodniu i z jadłospisu wyrzucił alkohol oraz cukier. Oba są uznawane przez specjalistów za szkodliwe dla zdrowia.

- Pamiętam, jak to jest być wyjątkowo ciężkim i jest to coś, czego nie chce ponownie – przyznał jednym z wywiadów. Nowy styl życia pozwolił mu schudnąć i wrócić do zdrowia. Choć udało mu się uzyskać wymarzony efekt, to nie stało się z dnia na dzień.

5 błędów spowalniających odchudzanie

Aktor zdecydował się na najzdrowszą dietę świata

Za sprawą doradcy żywieniowego znany aktor postanowił przejść na dietę śródziemnomorską. To jeden z najzdrowszych jadłospisów, który doceniają i zalecają lekarze. W trakcie tej diety jada się głównie owoce morza, warzywa strączkowe, dobre źródła tłuszczów.

Jednym z założeniem diety śródziemnomorskiej jest rezygnacja z tego, co może szkodzić zdrowiu. Chodzi przede wszystkim o cukier, żywność przetworzoną i tłuszcze nasycone.

Oprócz ćwiczeń na orbitreku eliptycznym Goodman starał się wykonywać od 10 tys. do 12 tys. kroków dziennie. W ostatnim wywiadzie przyznał, że jego podróż do lepszej sylwetki i zdrowia zakończyła się sukcesem. Aktorowi udało się zrzucić 90 kg.