Magdalena Lamparska pozbyła się 10 kilogramów. Zdradziła, jak to osiągnęła

2024-04-23 16:13

Widzowie Magdalenę Lamparską mogą kojarzyć z wielu seriali i komedii romantycznych, m.in. „Ślub doskonały”, „Porady na zdrady” czy „39 i pół”. Aktorka może pochwalić się szczupłą i zgrabną sylwetką. Okazuje się, że w ostatnich latach schudła 10 kilogramów. Jak tego dokonała? Oto jej sekret.

Magdalena Lamparska
Autor: Instagram: magdalamparska Magdalena Lamparska pozbyła się 10 kilogramów. Zdradziła, jak to osiągnęła

Magdalena Lamparska wstydziła się swojego wyglądu

Magdalena Lamparska zdobyła popularność po występie w serialu „39 i pół”. Od tego czasu występowała w wielu produkcjach filmowych, m.in. in. „Kochaj”, „Poskromienie złośnicy 2” czy „Porady na zdrady”. Ostatnio zrobiło się o niej znowu głośno po tym, jak zasiliła obsadę filmu „365 dni”.

Jeszcze kilka lat temu aktorka zmagała się z dodatkowymi kilogramami. Nawet w jednym wpisie, który udostępniła w mediach społecznościowych, szczerze wyznała, że kiedyś nie pokazywała się w kostiumie kąpielowym na plaży w obawie, że ktoś jej zrobi zdjęcie, a jakiś portal zrobi ankietę: dobrze wygląda czy źle.

„Wstydziłam się jak wyglądam. Przez wiele lat, jak wpisywałam swoje nazwisko w wyszukiwarce, wyświetlała się podpowiedź: Lamparska przytyła. Wchodziłam na plan i słyszałam (nawet nie szepty) znowu utyła. Wtedy spojrzałam na moje ciało, które zawsze było szczupłe. Pomyślałam: Kim jest ta dziewczyna” - napisała artystka.

W dalszej części postu aktorka wyjaśniła, że zaprzyjaźniła się na nowo ze swoim ciałem dzięki terapii. Po roku zdała sobie sprawę, że nie musi spełniać obecnych kanonów piękna i metodą małych kroczków zaczęła akceptować siebie. Udało się jej zrzucić 10 kilogramów, ale bez drakońskich, restrykcyjnych diet.

W formie 24: 5 błędów spowalniających odchudzanie

Magdalena Lamparska zgubiła 10 kilogramów

Dziś od Magdaleny Lamparskiej nie można oderwać wzroku. Jej sylwetka i promienny wygląd robią wrażenie. W czym tkwi jej sekret? Okazuje się, że to zasługa zbilansowanego odżywiania i codziennej dawki ruchu. Jak sama aktorka przyznała, nie stosowała żadnych schematów jedzenia. Starała się po prostu jeść zdrowo oraz dbać o wysiłek fizyczny.

Artystka stawia na aktywny styl życia, a najbardziej uwielbia jogę i bieganie. - Często biegam, i to długie dystanse. Potrafię na przykład włożyć buty do biegania nawet po godzinie 23.00. To jest dla mnie nie tylko wysiłek fizyczny, ale i rodzaj medytacji i uspokojenia myśli - mówiła w rozmowie z „Super Expressem”.

Nie da się ukryć, że za przemianą aktorki stoi połączenie zbilansowanej diety i ruchu. To sprawiało, że zgubiła zbędne kilogramy w zdrowy i racjonalny sposób.