Wyzwanie #Fit4Summer - trening #10 LIVE

2017-06-12 15:00

10. trening wyzwania #Fit4Summer bazuje na ćwiczeniach tabata. Krótki, ale ultraintensywny wysiłek interwałowy sprawi, że proces spalania tkanki tłuszczowej wydłuży się do kilkunastu godzin po treningu. Efekt? Będziesz chudnąć nawet podczas odpoczynku!

Wyzwanie #Fit4Summer - trening #10 LIVE
Autor: https://www.facebook.com/FitMomAniaDziedzic/

Spis treści

  1. Jak ćwiczyć?

Jak ćwiczyć?

Przed tobą do wykonania 3 mini-treningi tabata. Każdy trening opiera się na trzech ćwiczeniach, które powtarzamy kolejno po 20 sekund z 10-sekundową przerwą. Cały blok wykonujemy 4 razy. Pamiętaj - zachowaj szybkie tempo, bo tylko wtedy uruchomisz w swoim organizmie mechanizmy, które spowodują spalanie tkanki tłuszczowej nawet do kilkunastu godzin po zakończonym wysiłku.

Rada Ani: jeśli nie możesz wykonać treningu 20-minutowego rano, to zrób go ok. 18.00, żeby mieć co najmniej godzinę odpoczynku przed dłuższym treningiem wieczornym.

Ćwiczenia tabata, z którymi zmierzysz się w treningu #10 wyzwania #Fit4Summer, to najskuteczniejsza broń w walce z oponką i cellulitem. Ćwiczenia opracowane przez Fit Mom Anię Dziedzic przyspieszą Twój metabolizm, a przy tym wyszczuplą najbardziej problematyczne części ciała: uda, pośladki oraz brzuch.

Obejrzyj zapis transmisji LIVE z Facebooka Fit Mom Ani Dziedzic.