Ćwiczenia na płaski brzuch. Sylwia Wiesenberg pokazuje, jak ćwiczyć [WIDEO]

2014-09-23 11:34

Znasz ćwiczenia na płaski brzuch lepsze niż brzuszki? Sylwia Wiesenberg na treningach proponuje ćwiczenia, które ujędrnią nie tylko brzuch - równocześnie poprawią wygląd nóg i pośladków, bo każde z nich angażuje wiele partii mięśni. Obejrzyj wideo z jedną z najlepszych trenerek fitness!

Ćwiczenia na płaski brzuch. Sylwia Weisenberg pokazuje jak ćwiczyć
Autor: Dzień Dobry TVN / x-news Ćwiczenia na płaski brzuch. Sylwia Weisenberg pokazuje jak ćwiczyć

Spis treści

  1. Ćwiczenie na płaski brzuch: wypady nóg z rozciąganiem
  2. Ćwiczenie na płaski brzuch: podpór na dłoniach na kanapie
  3. Jak schudnąć i mieć płaski brzuch? Zobacz sprawdzone sposoby [#TOWIDEO]

Autorskie ćwiczenia Sylwii Wiesenberg pomogą wymodelować i ujędrnić brzuch. Zobacz film, na którym trenerka pokazuje dwa proste ćwiczenia na płaski, jędrny brzuch i piękne pośladki. A potem ćwicz razem z Sylwią!

źródło: Dzień Dobry TVN / x-news

Ćwiczenie na płaski brzuch: wypady nóg z rozciąganiem

Zacznij od pozycji żaby (dłonie leżą płasko na podłodze, stopy ustawione blisko dłoni. Zrób wyskok w tył (pozycja podobna, jak do pompki), wróć do pozycji wyjściowej, chwyć butelkę z wodą, która stoi przed tobą i energicznie rozłóż ramiona. Powtórz ćwiczenie 20-30 razy.

Ćwiczenie na płaski brzuch: podpór na dłoniach na kanapie

Zrób pozycję deski na wyprostowanych rękach, nogi oprzyj o kanapę. Prawą nogę unieś na chwilę do góry, następnie postaw obok prawej dłoni i wróć do pozycji wyjściowej. Powtórz ćwiczenie 20-30 razy i zrób to samo z lewą nogą.

Sylwia Wiesenberg - trenerka, instruktorka fitness, która swój autorski program ujędrniający i wyszczuplający od lat propaguje na Manhattanie. Każdy jej trening trwa 2 godziny, a uczestniczki, które decydują się na ćwiczenia z Sylwią, w czasie jednej sesji spalają nawet 1000 kCal.

Jak schudnąć i mieć płaski brzuch? Zobacz sprawdzone sposoby [#TOWIDEO]