Nogi Beaty Kozidrak powalają. Ograniczyła w diecie jeden składnik. "Ale jem wszystko"
Beata Kozidrak już za kilka dni, 4 maja będzie obchodzić 64 urodziny. Jednak patrząc na jej sylwetkę aż trudno w to uwierzyć. Uwagę w szczególności przykuwają jej nogi. Artystka zarówno na scenie, jak i poza nią wybiera kreacje, które odsłaniają niekwestionowany atut. Znamy sekrety jej świetnego wyglądu.
Lata płyną, a Beata Kozidrak wciąż zaskakuje świetną formą. Na koncertach bije od niej niesamowita energia, a jej kreacje jak zawsze mają niebanalny charakter. Artystka często wybiera stroje, które odsłaniają jej nogi. To wyjątkowo zgrabna wokalistka, znamy sekret jej sylwetki.
Nieziemskie nogi Kozidrak. Czy Beata stosuje jakąś dietę?
Kto choć raz był na koncercie Beaty, ten wie, że chętnie zakłada kozaki i pokazuje nogi. W jej garderobie nie brakuje również sukienek w wysokim wycięciem. To z kolei sprawia, że niejedna osoba zastanawia się, jak dba o swój wygląd i co sprawia, że nadchodzące 64 urodziny będzie świętować w tak genialnej formie.
W rozmowie z portalem “Plotek” przyznała, że nie należy do łasuchów, dlatego na szczęście nie objada się słodyczami. Jej posiłki opierają się na produktach ekologicznych i ograniczyła spożycie cukru.
- [...] jem wszystko, mój organizm sam mi mówi, na co ma ochotę - mówi Kozidrak.
A zatem można zakładać, że zgrabne nogi wokalistki to nie tylko kwestia genów, ale także troska o codzienne wybory żywieniowe. W dodatku Beata wciąż nie zwalnia tempa, wielokrotnie podkreśla, że kocha być w ruchu, lubi dynamiczne życie, a sam fakt wysiłku włożonego w koncerty, próby, trasy i przygotowania sprawia, że jej organizm wciąż spala kalorie i pomaga w utrzymaniu obecnej sylwetki.
Beata Kozidrak choruje przewlekle. Ty też zrób to badanie
Choć artystka wygląda świetnie, to nie jest pozbawiona problemów zdrowotnych. Przypominamy, że Beata Kozidrak boryka się z nadciśnieniem, co w kontekście codziennych wyborów żywieniowych nie jest bez znaczenia.
Podczas wywiadu zaznaczyła, że jest pod stałą opieką lekarską i przyjmuje leki. Jednak w ostatnim czasie dwukrotnie wylądowała w szpitalu, ale jak sama przyznaje, dużą rolę odgrywają emocje, które towarzyszą jej przed koncertami.
Nadciśnienie tętnicze nie boli, dlatego tak wiele osób często nie ma pojęcia, że z jego organizmem dzieje się coś niedobrego. O nadciśnieniu mówimy kiedy badanie wskaże wartości powyżej 140/90 mm Hg, a taki wynik powtarza się kilkakrotnie. Wówczas jest to sygnał, by zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i rozszerzyć diagnostykę.
Zwiększone ryzyko wystąpienia nadciśnienia dotyczy osób które:
- nadużywają alkoholu,
- palą papierosy,
- chorują na otyłość,
- zaniedbują aktywność fizyczną,
- są narażone na stres,
- mają skłonności genetyczne.
Choć wielu pacjentów nie odczuwa żadnych dolegliwości związanych ze wzrostem ciśnienia, to kiedy wartości stają się wysokie, mogą pojawić się następujące objawy:
- bóle głowy,
- zawroty głowy,
- zaburzenia snu,
- nadmierna potliwość,
- duszności,
- kołatanie serca,
- męczliwość.
Niekontrolowane i nieleczone nadciśnienie jest bardzo groźne i może prowadzić do udaru mózgu, zawału serca, niewydolności nerek i zgonu.