Kim są FIT LOVERS i jakie efekty dają ich ćwiczenia?

2017-04-07 12:40

Fit Lovers tworzą Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, miłośnicy aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, trenerzy personalni. Przeczytaj, na czym polega projekt Fit Lovers i jakie efekty dają ćwiczenia proponowane przez parę zakręconych trenerów!

Fit Lovers: kim są i jakie efekty dają ich ćwiczenia?
Autor: Materiały prasowe Fit Lovers klucz do sukcesu widzą w aktywności fizycznej, zdrowym odżywianiu i pozytywnym podejściu do życia.

Spis treści

 1. Fit Lovers: trening odchudzający kardio
 2. Fit Lovers: jakie efekty dają ich ćwiczenia?

Fit Lovers to projekt dwojga ludzi, których oprócz pasji, jaką jest zdrowy tryb życia, połączyła miłość. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz poznali się podczas studiów na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Pamela to utytułowana zawodniczka Fitness Bikini Federacji IFBB, kwalifikowany trener personalny, instruktor fitness i nowoczesnych form gimnastyki. Mateusz jest trenerem personalnym oraz instruktorem gimnastyki sportowej. To także zawodnik Fitness Mężczyzn Federacji IFBB. Para prowadzi treningi, warsztaty, udziela porad dietetyczno-treningowych. Fit Lovers starają się także motywować innych do tego, by tak jak oni prowadzili aktywny tryb życia. Oboje polecają ćwiczyć we dwójkę, ponieważ wtedy łatwiej się zmobilizować, wzajemnie wspierać, a przy okazji dobrze bawić.

Fit Lovers są bardzo aktywni w mediach społecznościowych: mają swoje konta na Facebooku, Instagramie, Snapchacie, ale przede wszystkim prowadzą swoją stronę internetową. Pamela i Mateusz umieszczają również w serwisie YouTube filmy z proponowanymi przez siebie ćwiczeniami, a także te ukazujące ich życie prywatne, relacjonujące ich podróże czy dotyczące kulinariów i przygotowywania zdrowych posiłków. W marcu 2017 roku wydali książkę "Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers".

Fit Lovers: trening odchudzający kardio

Zobacz 10-minutowy trening kardio prowadzony przez Pamelę Stefanowicz:

Fit Lovers: jakie efekty dają ich ćwiczenia?

Choć działalność Fit Lovers można określić jako lifestyle'ową, skupiają się w niej przede wszystkim na sporcie. Proponowane przez Pamelę i Mateusza ćwiczenia obejrzysz na ich kanale na YouTubie. W zależności od rodzaju treningu, który wybierzemy, proponowane przez Fit Lovers aktywności mogą przynieść następujące efekty:

 • jędrne pośladki,
 • płaski brzuch,
 • silne i smukłe ramiona,
 • smukłe nogi,
 • umiejętność właściwego napinania mięśni podczas ćwiczeń,
 • umiejętność stosowania odpowiednich technik oddychania w trakcie treningu.

Fit Lovers umieszczają również na swoim kanale filmy mające zmotywować widzów do osiągnięcia kolejnego sportowego celu - na przykład redukcji tkanki tłuszczowej w 100 dni do lata, nauki wykonywania szpagatu, stania i chodzenia na rękach, właściwego wykonywania pompek czy zmierzenia się z plank challenge. Oprócz tego Mateusza i Pamelę łączy zamiłowanie do zdrowego odżywiania, dlatego chętnie dzielą się swoimi przepisami na dietetyczne dania. Poniższy przepis pochodzi z ich najnowszej książki.

To ci się przyda

Przepis Fit Lovers na śniadaniowe fit pancakes

Składniki:

 • 4 łyżki mąki gryczanej
 • 2 jajka
 • 1 pokrojona cukinia
 • 1 pokrojony banan
 • 1/2 łyżeczki cynamonu

Sposób przygotowania:

Wszystkie składniki zmiksuj w blenderze na jednolitą masę. Następnie rozgrzej na patelni odrobinę oleju koksowego, nałóż placuszki i smaż z obu stron.

"Para na całe życie. Zmotywuj się z Fit Lovers" to książka Mateusza Janusza i Pameli Stefanowicz. Znajdziemy w niej porady, jak w ciągu 52 tygodni zmienić swoje życie na lepsze. Autorzy doradzają czytelnikom w zakresie fitnessu (w publikacji znajdziemy przykładowe ćwiczenia), podróży, mody i zdrowego odżywiania.

fit-lovers-ksiazka.jpg
Autor: archiwum poradnikzdrowie.pl