Taniec LATINO SOLO tylko dla pań

2018-12-04 17:25

Latino solo to świetna zabawa dla wszystkich pań – także singielek. Kochasz tańczyć, ale nie masz z kim? Zapisz się na kurs tańca latino solo, a oprócz relaksu i poprawy humoru zyskasz szczuplejszą sylwetkę i seksapil.

Taniec LATINO SOLO tylko dla pań
Autor: thinkstockphotos.com Latino solo to doskonały fitness dla pań w każdym wieku

Spis treści

  1. Co to jest latino solo?
  2. Dla kogo latino solo?
  3. Co daje taniec?
  4. Latino solo - jak, gdzie?
  5. Poznaj inne seksowne tańce:

Latino solo to zmysłowy, ekspresyjny taniec. I najlepsza szkoła wdzięku i seksapilu. Gorące rytmy latynoamerykańskie sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. W jednej chwili wprawiasz w ruch całe ciało – dotleniasz mózg, wyciszasz nerwy, korygujesz postawę. A co najważniejsze, dajesz upust emocjom i uwalniasz wyobraźnię.

Co to jest latino solo?

Latino solo są to zajęcia stworzone szczególnie z myślą o kobietach. Specjalnie przygotowane choreografie, które zawierają elementy salsy, samby, rumby i cha-chy oraz gorące rytmy muzyki latynoskiej, pozwolą każdej z pań poczuć się wyjątkowo. A przy okazji – bezboleśnie zgubić zbędne kilogramy.Zajęcia składają się z kilkuminutowej rozgrzewki, po której następuje nauka poszczególnych tańców, a na koniec przeprowadzany jest stretching, czyli ćwiczenia rozciągające i relaksujące.

Dla kogo latino solo?

Zajęcia są przeznaczone dla wszystkich pań – niezależnie od ich wieku. Są jednak grupy dla dzieci i dorosłych. Najmłodsze uczestniczki mają po siedem lat, najstarsze są po sześćdziesiątce.

Co daje taniec?

Latino solo ma za zadanie poprawić i usprawnić całe ciało. Rozgrzewka składa się z ćwiczeń wzmacniających poszczególne partie ciała: brzuch, talię, ramiona, bark. Właściwy trening to wysiłek głównie dla ud i pośladków, chociaż taniec, tak naprawdę, rozwija wszystkie mięśnie. Te zajęcia nie tylko kształtują zgrabną sylwetkę, ale również poprawiają humor.

Czytaj też: 3 skuteczne ćwiczenia na smukłą talię

Latino solo - jak, gdzie?

Zajęcia trwają zazwyczaj 60 minut, odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu. Szkoły tańca proponują kilka stopni zaawansowania. Po pełnym kursie uczestniczki będą potrafiły zatańczyć na parkiecie większość tańców latynoamerykańskich.

Poznaj inne seksowne tańce: