Moroznik kaukaski a odchudzanie [Porada eksperta]

2009-02-23 18:33

Mam 164 cm i ważę 78 kg. Mój lekarz stwierdził, że nie jest tak źle. Mimo różnych diet trochę chudnę i znów tyję. Mam już tego dość! Źle się z tą wagą czuję, chciałabym zejść do 65 kg. Mam niedoczynność tarczycy i myślę, że problem leży tutaj. Zamówiłam sobie moroznik kaukaski, czy to dobry pomysł?

Porada dietetyka
Autor: Getty Images

Gdyby moroznik kaukaski przynosił rewelacyjne efekty, stosowany byłby w terapii odchudzającej. Z tego co się orientuję, tak nie jest. Proszę pamiętać, że absolutnie nie można pić alkoholu podczas stosowania moroznika. Poza tym nie może być też stosowany w różnych ciężkich chorobach. Niedoczynność tarczycy to poważne zaburzenie metaboliczne, ale wybór jest Pani. Ja tego nie polecam. Uważam, że Pani problem tkwi bardziej w głowie. Zna Pani różne diety, ale ma problem z konsekwencją. Proponuję poszukać kogoś, kto zmotywuje Panią i wesprze w odchudzaniu.

Więcej o morozniku kaukaskim i jego skutkach ubocznych przeczytasz w artykule >> "Moroznik kaukaski na odchudzanie - czy jest bezpieczny?" << [KLIKNIJ]

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Małgorzata Krukowska

Centrum Odchudzania i Edukacji Żywieniowej "Corpus Delecti www.corpusdelecti.home.pl kom. 0880 320 590 Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Inne porady tego eksperta